Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiabáltál már kisbabáddal?

Kiabáltál már kisbabáddal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, úgyse érti.

Kisgyerekemmel viszont igen, mikor láncban egymás után csinálja a hülyeséget. Ő már érti.

2011. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen sajnos előfordult már nemegyszer,persze attól még nemvagyok büszke rá,sőt kis idő múlva megbánom,és mondom neki hogy "na gyere ide hagy adjak egy cuppanóst"

Bár ő már nemolyan kisbaba 16 hónapos.

2011. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire kisbaba :) 1 évesemre rendszeresen rákiabálok, mikor látom, hogy baj lesz vagy olyat tesz amit nagyon nem kéne. de csak a "nem szabad" vagy "vigyázz" szavakat, nem ordenálé módon hülyézem a gyerekem ha erre gondolsz ;)
2011. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem még nincs,sajnos!!!. De én amúgy se vagyok egy olyan tipus hogy veszekedjek egy,gyerekkel.
2011. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A kiabálásnak nincs értelme, csak magadat idegesíted fel. Nekem 3 gyermekem van. 1 kamasz, vele szépen kell beszélni, mert nagyon érzékeny időszakát éli, és sokkal több mindent el lehet érni nála. Nincs is vele gond. Aztán van 1 tízéves, ő meg egyszerűen nem csinál olyat, amiért ordibálnom kellene. A pici 13 hónapos, vele meg megint csak szépen kell beszélni, mert ugye, fontos, hogy az első évei a legnagyobb harmóniában teljenek el, ez később sok bosszúságnak elejét veszi. A gyerek nyugodtabb lesz, és nem fog kikészíteni minket ha eléri a kamaszkort. Akkor ugyanis azt adja vissza, amit kapott.:)
2011. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kocsis Terézia válasza:
Ez egyáltallán nem szégyen aki nem volt ijen szituban az füllent akár mennyire szereti az ember a gyerekét annyi ismeretlen hejzet és érzés jön ijenkor hogy ki kell törni valahol mindenkiből.
2011. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Két egy éves lányom van,néha odajönnek ,és pici kezükkel egy marék szört és bőrt elkapnak,és jól megcsavarják. A fájdalom beléd hasít: Áááááááááááááááá szétrugom a kis s...d !!!
2011. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a kisbabákkal nemszabad igaz nem értik de bedepizhetnek könnyen... nagyobb gyerekkel már talán... de van akinél nem segít sőt még a kézi fenyítés sem... pl hogy ne nyulj hozzá megsüt vagy ijesmi... van ojan gyerek aki csak abból tanul amit megtapasztal... ha mondom neki hogy ne nyulj hozzá mert süt vagy szúr.. csak azért is hozzányúl aztán ha megsüti vagy szúrja utánna nem fog hozzányulni... :D de pl vannak ojan kisgyerekek mint jómagam is voltam hogy értett a szóból... (ezzel nem azt akarom mondani hogy angyali kisgyerek voltam) :D
2011. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!