Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon mérges voltál...

Ha nagyon mérges voltál vmiért, kiabáltál már ilyet a babádra?

Figyelt kérdés
Szóval mondjuk minden összejött,rossz napod volt.Babád nem aludt egész nap,hisztizik,kétéves.Te már nem bírod idegekkel és rákiabálsz mindenfélét.Előfordulhatna ilyen esetben,hogy azt mondanád neki,hogy "k@-*va anyád"?
2011. jún. 22. 20:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Ilyet senkinek nem mondok, még a kutyának se, nemhogy a gyereknek.
2011. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Én valamelyik nap azt mondtam neki hogy "B@zd meg a Némódat"....hajnali 3 tól reggel 5 ig kuruttyolt,és Némót akart nézni,azt hittem megüt a guta
2011. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Soha nem szoktam trágár szavakat használni,akármilyen mérges vagy ideges vagyok. Gyereknek pedig semmiképpen.
2011. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Semmi képp!
2011. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Na akkor pontozzatok, mert sajna én kimondtam. Mentségemre váljon halkan morzsoltam fogam közt nem igen értette. Miután rászoktam a szentségelésre is el kezdtem önkontrolt gyakorolni és bevált! Most ez a legdurvább: a betyár mindenedet. Hála hamar felismertem a bajt így egyik kisfiam sem beszél csúnyán. Szal szégyenlem magam, de tagadni nem fogom, voltak nagyon kemény heteim a két dacossal egyedül...
2011. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Én biztos,hogy nem.Aki ilyet mond a gyerekének annak se most se később nem lesz túl jó kapcsolata a gyerekével.
2011. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
igen,1x előfordult,de annyiból nem bántott a dolog,hogy az én vagyok,tehát magamat szidtam:),de amint kimondtam,már abban a pillanatban meg is bántam,hiszen másképpen is lelehet vezetni a feszültséget,nehéz,de meg kell próbálni,mert később csak még nehezebb lesz.
2011. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha nagyon-nagyon mérges voltam a fiamra,volt már rá példa,szóval mikor már totál kiborít akkor sem vagyok képes ilyet és ehhez hasonlót mondani illetve kiabálni neki.Soha nem tudnám megtenni!Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik,hogy amúgy sem beszélek csúnyán,a gyerkőcömmel meg pláne nem!
2011. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

Soha nem tenném. Pedig sokszor én is kivagyok, de ilyen nem történhetne meg, Inkább bemennék a fürdőszobába és tépném a hajam az idegességtől, mint hogy ilyet mondjak a gyerekemnek.

Nekem mondta Anyukám, nem is egyszer, rendszeresen, sőt ennél sokkal cifrábbakat. Soha nem fogom neki elfelejteni Bár jó a kapcsolatunk, de egyáltalán nem közeli.

2011. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Volt hogy kiabáltam és olyan is hogy csúnyát, ezért nem fogom felkötni magam nem én vagyok az egyetlen aki ilyet tesz azért mert nem mindenki hajlandó bevallani. Megbántam utána de akkor már úgyis kimondtam a lényegen nem változtat a megbánásom. Azóta jobban odafigyelek megpróbálom magam modorizálni, hogy ne forduljon elő van hogy sikerül van hogy nem!
2011. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!