Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon mérges voltál...

Ha nagyon mérges voltál vmiért, kiabáltál már ilyet a babádra?

Figyelt kérdés
Szóval mondjuk minden összejött,rossz napod volt.Babád nem aludt egész nap,hisztizik,kétéves.Te már nem bírod idegekkel és rákiabálsz mindenfélét.Előfordulhatna ilyen esetben,hogy azt mondanád neki,hogy "k@-*va anyád"?
2011. jún. 22. 20:51
1 2 3
 11/25 Orchidea001 ***** válasza:
22%
Uristen sosem! Ezek szülők gyereke majd az oviban mondja az enyemnek! Gratulálok...
2011. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem az anyád úristenit a max.ezt viszont már hallotta párszor
2011. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
24%
Soha, senkinek nem mondok ilyet és a legfontosabb, soha nem kiabálok a gyerekkel! Azzal nem lenne megoldva a probléma, én is ideges lennék, a gyerek is sírna, ráadásul lenne egy nagy adag bűntudatom is. Így, minek?
2011. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ilyet nem kiabálnék a babámnak!
2011. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Ilyet én sem mondanék,viszont már kiabáltam vele, és nem azért,mert buta vagyok és azt hiszem, hogy ez megoldja a problémát, hanem mert mióta megvan a babám nagyon kemény időszakon mentem át (édesanyám meghalt, pénztelenség, a férjem a gyerek születése óta hozzám sem ért, talán most válás is.) Bizony néha kiborít a hiszti és a követelőzés. És a babám ettől tudja, hogy szeretem, és nem lesz lelki beteg, ha néha ráüvöltök. Persze iszonyú bűntudatom van miatta, de próbálom kiheverni a dolgot. Trágárságot viszont nem mondok, azt nem szoktam.
2011. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én töredelmesen bevallom, hogy mondtam már neki csúnyát, és utána sírtam, mert annyira bántam a dolgot. Pedig még nem érti, mert pici, csak hát sokszor olyan nehéz vele. :(

Ilyenkor mindig mondogatom magamban, hogy tudtam, mit vállalok, tőlem függ az élete, nem hagyhatom cserben, nem veszekedhetek vele. Inkább beteszem a kiságyba és kimegyek a levegőre lehiggadni. Minden este azért fohászkodom, hogy a türelmem ne fogyjon el soha.

2011. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%

ezt még nem, de azt már igen, hogy k... életbe :(

de nem szabad, muszáj visszafognunk magunkat!

2011. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, pedig nekünk is voltak nagy küzdelmeink, meg még most is vannak. Júliusban lesz 2 éves, és bizony próbálgatja a szárnyait rendesen. De ezidáig sikerült úgy megoldani, hogy nem kiabáltam vele, csak megemeltem a hangom, és igyekeztem olyan szigorúnak tűnni, amilyennek csak lehet.

Értem, hogy az embernél néha szakad a cérna, de ilyet szerintem nem szabad mondani.

2011. jún. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyán még soha nem beszéltem vele.De egyszer megesett, hogy alig 3 hónapos volt, és hangosan szóltam rá.Ki voltam merülve, nem láttam ki a fejemből a fáradtságtól, ő meg hasfájós volt.A fejemre is állhattam, nem volt jó semmi.Miután nagyon régóta kitartóan üvöltött ( hozzáteszem, a férjem bunkó volt aznap velem), elöntötte az agyamat a lila köd, és ráordítottam:HAGYD MÁR ABBA!!!De ezt teljes hangerőből, ahogy a torkomon kifért.Szegénykém még jobban sírt.Nagyon utáltam magam érte, hogy hogyan lehetek ilyen türelmetlen az imádott pici lányommal..És a férjem is rászólt: Ne kiabálj vele!Na, akkor már én is bőgtem, úgy furdalt a lelkiismeret.Amikor már aludt, simogattam a kezét, és halkan bocsánatot kértem tőle.Meg olyat mondtam már rá, hogy kis sz*ros.De ezt csak szeretetből.Soha többet nem emeltem fel a hangom vele szemben.De egy 2 évessel se lehet sokkal könnyebb.biztos máskor is ki fogok akadni, de igyekszem fékezni magam, és inkább kimegyek a szobából lehiggadni.Most 9 hónapos.
2011. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%
Kedves kérdező. Ha nem a babák hanem a kisgyerekek témakörben tetted volna fel a kérdést valószinü nem pont ilyen válaszok születtek volna. A babájának nem valószinü hogy ilyet mondana az ember,de ugyanazokról az anyukákról akik lepontoztak a Némós kiborulásomért el tudom képzelni,hogy 1-2 év mulva kicsusszon valami a szájukon.
2011. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!