Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon fáradt periódusodban...

Nagyon fáradt periódusodban volt, hogy kiabáltál a csecsemőddel?

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányommal már 4.napja nem alszunk sem éjjel, sem nappal,azaz csak én nem, mert ő cicizik egész éjjel, meg nappal,de, ha kiesik a cici, akkor felkelne, ha nem ugranék azonnal. Gondolom a foga bántja,mert iszonyatosan nyálzik. Tejem biztosan elég, mert 2 hét alatt most is majd fél kilót hízott. Teljesen kibuktam a kialvatlanságtól, ma még nem tudtam letenni aludni, mert azonnal felkelt, és van még egy 3 évesem is... Úgy 1 órája annyira kiborultam, hogy felemeltem az arcom elé, és üvöltöttem, hogy aludjon már, hagyjon békén. Persze ez csak olaj volt a tűzre. Jól kisírtuk magunkat, ő alszik, engem meg bánt a lelkiismeret. Valaki volt már így?
2011. szept. 22. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem, de egyébként csaptam már be az ajtót és mentem ki levegőzni, bent sírtak a gyerekek és mentem vissza miután 10-ig számoltam. Mert ennél tovább is jutottam volna.

hazudik egyébként aki azt mondja sosem vesztette el a fejét. LiptaI Klaudia mondta, hogy volt hogy a fürdőben tekergette a törölközőt a baba nyaka helyett és nyugtatgatta magát. És ment vissza a babház mosolyogva.

2011. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én voltam így. Engem is iszonyatosan bántott, de hát ami történt, megtörtént. 1 hetesen jött elő a lányomnál a hasfájás...Semmit nem aludt éjszaka, csak üvöltött. Semmi nem használt neki, esumisan...Végül egy éjjel, 3 hetesen, kb. hajnal 3 körül, már annyira ki voltam, hogy én is üvöltöttem, hogy ne sírjon, mert csak nyeli a levegőt...S baba sírt, én sírtam, a párom csak nézett, hogy most mit csináljon. Autóba ültünk minden este, hogy aludjon egy kicsit, mert a kocsiban persze aludt. Megértelek, ez előfordul, lépj rajta túl!
2011. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Espumisan akart lenni, természetesen.
2011. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem csecsemővel soem kiabaáltam,a most 2.5 évrsemmel,már igen,olyan volt mint az elsőnél,hogy bizony kintem levegőzni,jó nagyokat lélegezni.próbálkozz a sok csodaszerrel,nekem az akitivátor vált be,nagyon jó féájdalomcsillapító,és adhatsz neki homeopátiás kúpot is,mehet a nurofen is.De én nem adnék cicit neki,csak ha tényleg éhes,adj neki cumit,vagy vegyél dörzsölőt amivel dörzsized az ínyét,ha valamelyik nem használ menj tovább.,
2011. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már
2011. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, az alvásmegvonás nagyon durva dolog, az ember nagyon ki tud bukni olyankor. :-(
2011. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos, 2x fordult elő...

Egyszer mikor pár hetes volt és folyton csak sírt és sírt, éjjel és nappal is, levittem sétálni, de ott is csak üvöltött, leizzadva cipeltem fel a babakocsit+ gyereket a lakásba, még jobban üvöltött és akkor én is elkezdtem szegénykémmel üvölteni, levettem a sapkáját és dühösen elkezdtem vele csapdosni a szekrényt (mármint a sapkával), hogy hallgasson már el!


Másodjára meg 7 hónapos volt, csináltam neki egyszerre vagy 4 fajta ebédet + bontottam üvegeset is, de semmi nem kellett neki, akkor is fárasztó időszak után voltunk, akkor dühömben rácsaptam az etetőszék tálcájára és rákiabáltam, hogy egyél már mert nem bírom tovább...


Hát hihetetlen lelkiismeretfurdalás gyötört, még a mai napig is ezek miatt:( De tény, hogy a kialvatlanság és fáradság egy idő után kontrollálhatatlanná teszi az embert.

2011. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Kiabálásig még nem jutottam el, de borultam már ki annyira, hogy sírtam miatta. Amikor hazahoztuk a kórházból, 2. napon már nem bírtam, mert megállás nélkül üvöltött, nálunk is csak az autóban aludt. De szerencsére ez megoldódott, ma már rendben van minden szerencsére. Olyan viszont volt már, hogy nagyon hangosan sírt és a nevét (nem kiabálva) csak kicsit hangosabban mondtam, hogy figyeljen rám. Nem jött be, hát többet nem csináltam. Énekelni szoktam neki, dúdolni, szeretgetni. Ha nagyon sír, és már nem bírod, akkor ha tudod add oda apukájának, mert attól is sírhat, hogy érzi, hogy ideges vagy. Ne ciciztesd egész nap, próbáld ki tényleg a cumit, rágókát, hiszen neked sem, neki sem tesz jót. Legközelebb ha azt érzed, hogy kiabálnod kell, gondolj arra, hogy használni úgy sem fog, és utána meg csak rosszul érzed majd magad tőle. Sok sikert! Kitartást!
2011. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer éjjel felordítottam (szó szerint fel a mennyezet felé, nem rá) :), hogy b**d m*g!

Ez sem neki szólt, hanem annak, hogy mikor fogok tudni végig aludni egy éjszakát.

Nem vagy barbár ősember, ha Veled is előfordul... :(

Kutya nehéz nem aludni hónapokig és közben egy stewardess mosolyával közlekedni a lakásban és az utcán babakocsit tolva.

Aki azt mondja, hogy ez neki sikerült, az hazudik!!!

2011. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Stewardess mosoly :) hát ez jó :DDDD


voltam én is kibukva. 3,5 hónapig este hattól hajnal kettőig ordított a hasfájástól minden áldott nap. egyszer elpattant a húr és szégyelltem magamat, de én is ki voltam bukva és mindenki a családból mert tehetetlenek is voltunk.

aztán kb. 2 hónapja, nem aludtam csak hajnal kettő felé el, és ő reggel hétkor már kelt. heteken keresztül ment ez így.

szégyelltem nagyon magam, és most hogy írok, még jobban szégyenlem.

2011. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!