Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon fáradt periódusodban...

Nagyon fáradt periódusodban volt, hogy kiabáltál a csecsemőddel?

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányommal már 4.napja nem alszunk sem éjjel, sem nappal,azaz csak én nem, mert ő cicizik egész éjjel, meg nappal,de, ha kiesik a cici, akkor felkelne, ha nem ugranék azonnal. Gondolom a foga bántja,mert iszonyatosan nyálzik. Tejem biztosan elég, mert 2 hét alatt most is majd fél kilót hízott. Teljesen kibuktam a kialvatlanságtól, ma még nem tudtam letenni aludni, mert azonnal felkelt, és van még egy 3 évesem is... Úgy 1 órája annyira kiborultam, hogy felemeltem az arcom elé, és üvöltöttem, hogy aludjon már, hagyjon békén. Persze ez csak olaj volt a tűzre. Jól kisírtuk magunkat, ő alszik, engem meg bánt a lelkiismeret. Valaki volt már így?
2011. szept. 22. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A stewardesseket irigylő vagyok! :)

Nekem hasfájás ellen annyira bejött a lázmérő, hogy mára már Családtag. :D

Ha több volt kettőnél, be hőmérő, és egy percen belül már hasított is kifelé a szél, majd óriási robajjal a spriccelő kaka... :D

Picinyem nyögött egyet, én tiszta sz*r lettem, Apa röhög, én szintén, Baba széles vigyor és álomba zuhan... Így teltek első heteink... :D

2011. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az utánad lévő vagyok :)


sajnos a lányomnak nem volt széklete, annyira hasznosította az anyetejet, kivizsgáláson is volt emiatt. volt hogy 6-7 naponta kúppal sem!!! de ha egy héten egyszer volt, az is segítséggel. mára már gyönyörű 14 hónapos lányka és szerencsére végigalussza az éjszakát, kivétel ha foga jön vagy beteg.

2011. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!