Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon mérges voltál...

Ha nagyon mérges voltál vmiért, kiabáltál már ilyet a babádra?

Figyelt kérdés
Szóval mondjuk minden összejött,rossz napod volt.Babád nem aludt egész nap,hisztizik,kétéves.Te már nem bírod idegekkel és rákiabálsz mindenfélét.Előfordulhatna ilyen esetben,hogy azt mondanád neki,hogy "k@-*va anyád"?
2011. jún. 22. 20:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%
7:51-es vagyok.Én jót röhögtem a némós kiborulásodért, szerintem ez inkább aranyos volt!Én is olyan vagyok, hogy amíg a gyerek nem alszik, én sem tudok.El tudom képzelni, milyen jó program lehetett hajnal 3-kor 50 alkalommal Némót nézni:))
2011. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én a "betyár mindenedet" válaszoló vagyok. És igen,nem BABÁNAk mondtam-mondom ezeket,hanem három éves nagyfiamnak! Akkor jó két éves volt a nagy már!!!! A Némón jót nevettem, nekünk első gyermekkel Elmoval ugyanez!!!!! (És nem fogja abbahagyni, lesz még ilyen hajnalod, mert szereted és engedtél, ez van, majd kinövi, vagy kinő az összes foga, és második gyermekkel majd nem tévézel hajnalban. :))))
2011. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen,lehet hogy rossz témakörben kérdeztem meg.Nekem szerencsére a kétévesem áldott jó természetű,szóval nagyon ritkán kiabálok vele (nekem meg elég tág a tűréshatárom).Egy barátnőm szokott a gyermekével nagyon sokat és nagyon csúnyán kiabálni,veréssel fenyegetőzni,stb és nekem nagyon fura volt ez a k...a anyád.Ami még furább,hogy ha az ember nem bír egy gyerekkel sem boldugulni,miért vállal be most egy másodikat is.De hát az ő dolga,csak kíváncsi voltam,mennyire szokás ilyeneket mondani a gyereknek.
2011. jún. 23. 12:53
 24/25 anonim ***** válasza:
A Némós vagyok. Ha a barátnőd perpillanat terhes,akkor az miatt is lehet!Hormonok,meg minden,én is nagyon ingerlékeny voltam a terhességeim alatt.Meg utána is egy jó ideig:-( Egyébként nem engedtem neki,nem néztünk éjszaka Némót,de igy is eltartott reggel 5 ig a hiszti,aztán kicsit visszaaludtunk,és 6 kor ujra keltünk,mert akkor meg már a kicsinek van itt az ébredés ideje. Az ominózus beszólást akkor mondtam,amikor a nagynak ébredés után is az volt az első szava hogy Niiiinyóóóóóóóóó!!!:-) Nem vagyok rá büszke,de ez van,fáradt vagyok.
2011. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Előtte is ilyen volt,még csak pár hetes...
2011. jún. 23. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!