Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártál már így bőrbeteg...

Jártál már így bőrbeteg kisbabáddal, gyermekeddel?

Figyelt kérdés
Több bőrgyógyásznál is jártunk már, de sajnos nem tudják mi baja van a kisfiamnak. Ekcémának van titulálva a sok kiütése, ami csak az egyik oldalára lokalizálódik, de sajnos semmilyen kence, szteroidos krém nem jó rá. Nagyon elkeseredtünk:(
2011. ápr. 9. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Anyukám járt így a húgommal, semmi baját nem találták. Elkezdett mindenféle alternatív étkezésről olvasni, majd kipróbálta nála a lisztmentes diétát, attól elmúlt neki. Általában az étrend az oka, de az orvosok semmit nem tudnak erről, sőt, el sem ismerik.
2011. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislányom(2,5 év)nagyon érzékeny bőrű és sajna drága kencéket kell venni neki.A lényeg hogy ugyanilyen problémával voltunk bőrgyógyásznál.Csak az egyik oldalán jött ki.De 2hónapig biztos tartott.És még mindig nem az igazi.Hogy mennyibe kerültek rá a krémek, már nem is számolom.Amúgy a legvégén az egész testén végig ment, de nagy részt, inkább a feneke, combja, hasa.

És szerencsére a fiam is ilyen bőrű!:-( (7hó)

2011. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokszor a klóros víz okozza. Mi amióta vettünk zuhanyszűrőt, elmúlt.
2011. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én fél éves korom óta ekcémás vagyok. a szüleimmel minden környező bőrdokinál jártunk, nagyon sok évig járkáltunk hozzájuk, 1000 féle kenceficét kipróbáltunk, csomóféle diétát stb. azt mondták az orvosok, 3 éves koromra kinövöm. miután ez nem következett be, azt mondták 10 éves koromra ki fogom nőni. még mindig ekcémás voltam, azt mondták ha 18 éves koromra nem növöm ki, örökre ilyen maradok. pár hónap múlva 20 leszek, és most is látom a foltokat a karomon... x)
2011. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvan a diagnózis:(


Nem ekcéma, hanem egy 6 hétig tartó vírusfertőzés, amit a 15 hós oltás váltott ki. Ennek itthon még utána is néztem, és szépen le van írva, hogy több vírusfertőzés mellett még a 15hós oltás is okozhatja. És mivel 1 éve nem volt beteg, biztos, hogy az oltás volt a "hibás".

2011. ápr. 11. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!