Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szexelnétek úgy, hogy a baba...

Szexelnétek úgy, hogy a baba veletek van egyszobában?

Figyelt kérdés
Anyósékkal lakunk,1 szobánk van.Konyha,nappali,fürdőszoba közös.A babánk velünk van egy szobában,de nem a mi ágyunkban,hanem a saját kiságyában alszik!6 hónapos és mikor elalszik szoktunk kicsit összebújni apával.Ez így nem gáz?Nem megvetendő,hogy a "gyerek előtt"?Akinek hasonó a helyzete hogyan oldja meg?
2011. jan. 1. 09:59
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 26%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:42


ugyan miért kellett lepontozni? Azért mert megírtam a véleményemet? Ennél sokkal durvábbakat olvastam itt, és igenis gusztustalan egy 5 hós baba mellett egy ágyban szexelni.

2011. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Ma 12.00-nak!Igen ez is jó megoldás amit írtál!De sajnos nekünk ez sem oldható meg,mert após,anyós,sógor ott vannak a konyhában,fürdőben.És ha ketenném a gyerkőcöt,lehet megkérdeznék ,hogy miért raktam ki:D?Meg apa délután 2-kor nemnagyon van itthon:(!Jajjjjjjj olyan nehéz ez!Egy jó megoldás van...leszokunk a házaséletről.Az meg hogy ,ne vállaljunk gyereket,ha csak egy szoba van,hááát sajnos akkor M.O.legalább fele kihalna,mert sajnos nagyon sokan vannak így!
2011. jan. 5. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!