Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szexelnétek úgy, hogy a baba...

Szexelnétek úgy, hogy a baba veletek van egyszobában?

Figyelt kérdés
Anyósékkal lakunk,1 szobánk van.Konyha,nappali,fürdőszoba közös.A babánk velünk van egy szobában,de nem a mi ágyunkban,hanem a saját kiságyában alszik!6 hónapos és mikor elalszik szoktunk kicsit összebújni apával.Ez így nem gáz?Nem megvetendő,hogy a "gyerek előtt"?Akinek hasonó a helyzete hogyan oldja meg?
2011. jan. 1. 09:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi is egy szobában vagyunk a fiunkkal.Megvárjuk míg elalszik és utána akciózunk.Azért okosan,hogy fel ne keljen,de eddig még hálistennek erre nem volt példa.
2011. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
22%
mi nem tudnák ilyet csinálni, de mondjuk egy szobás lakásba nem is vállalnék gyereket, persze ha becsúszik akkor emiatt nem mennék abortuszra, akkor meg ki tudja mi lenne, talán ha elég nagy lenne a szoba leválasztanánk gipszkartonnal.
2011. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
80%

Nekunk is csak egy szobank van meg a nappali. Eszembe sem jutott, hogy emiatt ne vallajak gyereket. Lakascsere megoldhato akkor is, ha idosebb leszek, de teherbe esni egyre nehezebb, ahogy telik az ido, raadasul nem szerettem volna tul keson babat vallalni...

Mi a nappaliban alszunk, ott valasztottunk le egy agynyi helyet.

Sajnos sokaknak nem adatik meg az, hogy akkora lakas legyen, hogy mindenkinek jusson kulon szoba. En is vagyom nagyobb lakasra. Bocs, egy kicsit elkanyarodtam a kerdestol. 2 gyermekes anyuka vagyok amugy

2011. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
81%
A fenti körülmények között igen, egyébként nem. Nekünk szerencsére nagyobb a lakásunk, de nyaralás közben én is rávettem magam. Eleinte nagyon zavart a gondolat, de nem volt semmi "baj" közben, úgyhogy utólag nem bánom.
2011. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
89%

Csak jelezném hogy akár 10 szobás lakásban is előfordulhat, hogy egy nagyobbacska gyerek felébred, és bemegy a szülőkhöz, miközben ők akcióznak...

Velünk ez is megtörtént már, és nem megoldottuk a dolgot, a gyerek meg nem lett lelki beteg sem sérült tőle...


Persze lehet azt mondani, hogy zárjuk be magunkat, de nálunk abban a lakásban ez csak úgy lett volna megoldható, hogy a gyerekszoba ajtaját zárjuk be. Szerintem az sokkal jobban sokkolta volna az akkor 3 éves lányomat, ha nem tud kijönni a szobájából éjszaka (mert hogy előfordult, hogy kiment pisilni), mint hogy papa meg mama közös takaró alatt van.


Pár hónapos babánál meg aztán abszolút nem számít, de ezen véleményemért egyszer már iszonyatosan lehurrogtak itt, hogy hogy képzelem...

2011. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
54%
hopp: és "megoldottuk a dolgot"-ot akartam írni persze, bocsánat
2011. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
81%
Van a nappali és egy fél szoba, ahol alszunk franciaággyal és kisággyal. A babám 8 hónapos, még nem áll fel, és fejvédő van körbe. Nem zavar, hogy bent alszik és kistesót is akarunk. Ha nagyobbak lesz a gyerekünk, átrendezzük a lakást, bár nagyobb lakás az igazi cél. Szerintem az se gáz, ha nagyobb a gyerkőc, csak fárasztó lehet közben fülelni.:)
2011. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__12..


Ez az én kérdésem volt régebben:)

Csak megmutatom,kaptam hideget,meleget.

2011. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!És megkérném azt aki pontoz,hogy ne pontozzon le senkit!!!Mindenkinek lehet véleménye,és én kíváncsi is vagyok rá!Köszönöm...
2011. jan. 4. 17:27
 30/42 anonim ***** válasza:
Nekunk is egyszobas lakasunk van,masfel eves a fiunk.Van egy hatalmas nappalink,valoszinu ha nem tudunk elkoltozni akkor magunknak kialakitunk egy reszt a nappalibol haloszobanak a fiunke meg marad a haloszoba. Altalaba a nappaliba elunk hazaseletet,ritkan a szobaba,minket nem zavar de valamiert a nappaliba jobban szeretjuk :)
2011. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!