Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szexelnétek úgy, hogy a baba...

Szexelnétek úgy, hogy a baba veletek van egyszobában?

Figyelt kérdés
Anyósékkal lakunk,1 szobánk van.Konyha,nappali,fürdőszoba közös.A babánk velünk van egy szobában,de nem a mi ágyunkban,hanem a saját kiságyában alszik!6 hónapos és mikor elalszik szoktunk kicsit összebújni apával.Ez így nem gáz?Nem megvetendő,hogy a "gyerek előtt"?Akinek hasonó a helyzete hogyan oldja meg?
2011. jan. 1. 09:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
89%
sőt, még egy ágyban is sokszor. 5 hós, alszik mint a bunda
2011. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
92%

Inkább lássa ezt a gyerek,mint hogy az apja meg az anyja veszekedjen.

Egyébként is hozzátartozik a szexuális fejlődéséhez,hogy lássa az apját meg az anyját férj-feleség szerepben is,hogy szeretik,tisztelik egymást,hogy megpuszilják,megsimogatják egymást,sőt,hogy már nagyobb korban talán azt is sejtse,hogy apa meg anya titkos dolgokat művel időnként az ágyban.Persze ezzel nem azt mondom,hogy élesben végig kell néznie ahogyan a szülők szeretkeznek,de bizonyos momentumok,sejtések,érzések nagyon is fontosak az egészséges lelki fejlődésükhöz.

2011. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Milyen sokan vannak ebben a helyzetben. Mi is anyóssal élünk.

Igen szexelünk egy szobában a babával. A miénk három hónapos.

Másfél éves koráig ha mit-ad-isten meglátja, sem fog rá emlékezni.

Remélem addigra sikerül a saját lakás!

2011. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
mi is egy szobában vagyunk két kicsivel (20 hós, 5 hós) és igen ott csináljuk. és nem pisszegve.
2011. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Akkor elmondanám én sajna emlékszem ugyanis nagyon bennem maradt, hogy anyámék a fejem mellett kufircoltak én meg nem mertem megmozdulni, úgy tettem mint aki alszik! Szörnyű volt és mai napig bennem van, pedig 29 éves vagyok! Akkoriban sokszor volt ez és utáltam őket emiatt, lehettem olyan 5-6 éves!
2011. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért 5-6 éves gyerek mellett szexelni már elég gáz,de itt most babákról van szó.
2011. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%
SOHA!!!!!!!!!!!
2011. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

elsősorban nem a kérdésedre válaszok csak az a gáz hogy itt páran tényleg elhiszik amit mondanak??? ne ám már hogy ilyen szinten pénzfüggő legyen a gyerekvállalás...


akkor elmondom hogy mi 7en lakunk egy 1+3 félszobás házban

és halkan hozzáteszem hogy még csak nem is a hármuké a nagy szoba hanem az egyedül lévő öreganyámé....


de tökre nem az a lényeg hogy hány négyzetméteres lakásba vállal az ember x gyereket nem??? na mind1


a kérdésedre válaszolva nem nem gáz!

mi is a 7 hónapos fiam "mellett" csináljuk és baromira nem zavar=)))


de van egyáltalán olyan ember/gyerek aki nem látta vagy hallotta a szüleit szeretkezni???????

2011. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Én szándékosan kukkoltam is:)
2011. jan. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Engem frusztálrna hogy ott van. Ennyire nem vagyok ösztönlény hogy kufircoljak miközben a háttérhangot egy kisbba szuszogása adja........ nekem ez visszataszító de ha valaki csak így tudja csinálni akkor ez van, nem lehet mit tenni ellene, max a konyhában. Vagy azt csinálnám ha nagyon ágyban akarnánk hogy jamikor a kicsi a délutáni alvását tölti, akkor a konyhában agy előszobában helyezném el a járókát és abban teném le a délutáni alvásra hogy férjemmel miénk legyen a szoba......ez senkinek nem jut eszébe aki gyerek mellett csinálja? :))
2011. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!