Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szexelnétek úgy, hogy a baba...

Szexelnétek úgy, hogy a baba veletek van egyszobában?

Figyelt kérdés
Anyósékkal lakunk,1 szobánk van.Konyha,nappali,fürdőszoba közös.A babánk velünk van egy szobában,de nem a mi ágyunkban,hanem a saját kiságyában alszik!6 hónapos és mikor elalszik szoktunk kicsit összebújni apával.Ez így nem gáz?Nem megvetendő,hogy a "gyerek előtt"?Akinek hasonó a helyzete hogyan oldja meg?
2011. jan. 1. 09:59
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
45%

Szia a 10:32 vagyok.

Azért mert én nem tudnék úgy együtt lenni a férjemmel.

Nem azt jelenti,hogy megvetem azt az embert aki megteszi.

Épp ezért raktam a smile jelet a mondatom végére.

2011. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
60%
Szia, én nem neked válaszoltam, hanem a kérdezőnek, akinek ez volt a kérdése: "Ez így nem gáz?Nem megvetendő,hogy a "gyerek előtt"?"
2011. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
88%
dettó ugyanez a helyzetünk és kénytelenek vagyunk!de volt úgy hogy senki nem volt itthon délután és mert a babánkat az ágyunkba sikerült elaltatnom,így nekünk maradt a nappali de jó volt!
2011. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
91%
Egyik ismerősöméknél is csak egy szoba van és 5 gyerek. Úgyhogy valahogy még így is összehozták a másik 4-et. ;)
2011. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Annak az egy válaszadónak a válaszára reagálnék csak,aki azt írta,hogy mi lesz 7 év múlva!Sajnos tényleg nem mindenkinek adatik meg,hogy 2-3-4 szoba csak az Ő kis családjáé legyen:(!Örülünk,hogy van fedél a fejünk felett.És hogy mi lesz 7 év múlva?Reméljük,hogy a félig felépült házunk kész lesz és be tudunk költözni:(!Bár ahogy a mai világ kinéz,már semmiben sem bízunk.
2011. jan. 1. 14:52
 16/42 anonim ***** válasza:
60%
Én sem vetem meg aki csinálja csak én nem csinálnám, ennyi :)
2011. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet, csak "lábujjhegyen". :) persze ha alszik. nekünk két szobánk van, plusz nappalink, de mégis volt hogy a hálóban sikerült, ahol a gyerekek a kiságyukban voltak. Picik még ők ahhoz.
2011. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is egy szobánk van, engem nem zavar a 11 hónapos fiam, még jól is esik, ha hallom a szuszogását. Ha ébren volna, nem tudnám megtenni, de ha alszik, mit számít? Érteni nem érti, mégcsak a fogalmat sem ismeri. Most akkor miért is legyek prűd? Ha felszuszog közben, pár pillanatra abbahagyjuk és fülelünk. Ha alszik, csináljuk tovább.
2011. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Akik az írták nem csinálnák, zavarná őket stb, azok biztos nem egy szobában vannak a babájukkal, de ha a szükség őket is rá vinné/ vitte volna biztos nem így látnák. Lehet más helyzetben én is az ők táborát bővíteném, de így ebben a formában sajnos nem. Nem öröm ez nekünk azt azért elhihetitek, de ha más választás nincs akkor nincs.
2011. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Kedves Molly!Igen ,sajnos nagyon igazad van!Ez van,ezt kell szertni.
2011. jan. 2. 15:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!