Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg annyira nehéz elhinni,...

Tényleg annyira nehéz elhinni, hogy van aki türelmes a gyermekével és nem kiabál vele?

Figyelt kérdés
Egyik válaszomat megtámadták,le is aranyomoztak,sőt le is UFÓ-ztak,azért mert azt irtam nem kiabálok a gyermekemmel.Igen megbántottak ezzel.Nem vagyok super anya és nekem is vannak hibáim,de mint a kiabálás és a esti fenyítés bármilyen formája is távol áll tőlem.
2010. dec. 15. 17:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ez a kérdés volt az.Én nem ítélem el aki így tesz,már csak a válaszokra pipultam be.Láttam én már a nővéremet is orditani a gyerekével,mégsem UFÓ-ztam le.Egy 21hónapos kislányom van.Igen én is remélem,hogy ilyen maradok.:)

2010. dec. 15. 19:11
 12/18 A kérdező kommentje:
18:18-as.Nagyon jól megfogalmaztad,örülök,hogy ezt más is így látja.Elöttem mindig az van:agrasszió,agressziót szül és a nyugalom,nyugalmat,a kedvesség,kedvességet és így tovább.
2010. dec. 15. 19:19
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát ez durva, hogy még lenagyképűzött, vagy mit írt. Pedig egyáltalán nem dicsekedtél. Hát tudod, ez egy ilyen oldal. Azonnal leszólnak, ha más véleményen vannak. És irígykednek, ha valakinek valami jobban megy. És ahelyett, hogy saját magukban rendeznék a konfliktusokat azt bántják, akiben helyén vannak a dolgok. Inkább légy magadra büszke, és ne is foglalkozz a rosszindulattal.
2010. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Megnéztem a kérdést...hát, az egy amolyan "sírjunk egymás vállán" kérdés volt, önmegerősítés, hogy más is van így. Te meg benyögted, hogy ó, te nem kiabáltál még soha a lányoddal. Ami nem baj, és becsülendő, csak épp hiteltelennek tűnsz, mert a kislányod még két éves sincs. Majd ha túlvagytok a dackorszakon, meg az óvodai beszoktatáson, és még akkor is el tudod mondani magadról, hogy sohasem kiabáltál vele, na akkor nem fognak learanyomozni.

Ennyi erővel én is írhatnám, hogy még sosem kiabáltam a fiammal, igaz ő még csak 8 hónapos.

2010. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Olvasd el azt is, amit én belinkeltem! Az is érdekes. 20:18-as pl...
2010. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

elolvastam azt a kérdést, amit a kérdező belinkelt.

nem semmi!

milyen buta is az a nő, aki leufózott. még a szó jelentését sem tudja, annyira ostoba.

az UFO nem földönkívüli lényt jelent, hanem azonosítatlan repülő tárgyat, a repülő csészealjakra használjuk ezt a szót.

a kérdező is elég primitív lehet, először hízeleg, hogy szuper anyuka vagy, aztán meg becsmérel, aranyomoz, pff...

2010. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
elolvastam azt a kérdést. érdekes. a kérdező megerősítést várt, te pedig kilógtál a sorból.... ha így reagál a válaszodra, el tudom képzelni,milyen reakciói lehetnek otthon...a gyerekkel. gondolom nem egyszeri alkalom volt a kiabálás. nem is értem az ilyet. és még azt sem merte leírni, hogy mennyi idős. mert gondolom még 1 éves sincs.
2010. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Elolvastam a másik linket is.Hát igen.

Remélem késöbb is ilyen maradok,hogy megint leirhassam majd ide,hogy milyen türelmes vagyok.:)

2010. dec. 15. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!