Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak másként vagy...

Bogyo110 kérdése:

Mit csináljak másként vagy legyek türelmes?

Figyelt kérdés
Problémánk kb egy hete kezdődött 5 hónapossak vagyunk születése ota átalussza az éjszakákat amugy tápszeres és már 1.5 hónapja hozzátáplálunk :de egy hete esténként nagyon nehezen alszik el majd hajnali kettőkor felkel és nem igazán tudom vissza altatni ezért megetettem na ugy bevágta a 180ml tápot mind a huzat majd reggel hatkor amikor amugy szokott kelni szintén evett és igy folytatodott a napunk 4 órántként kajcsi .Védőnői tanácsra megprobáltam hogy nappal ne négy kajcsi legyen hanem 5 de nem fogadott el több kajaát sőt igy hogy 3 orántként etetettem nem is ette meg a szokott mennyiséget mit csináljak ? nem probléma hogy fel kel kelnem éjszaka csak ha eddig nem kellet akkor ugy gondolom ennek oka van!
2011. jún. 27. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a probléma sajnos. A lányom is kb. 3 hete ébred újra enni éjjel. Ő 4 hónapos.

Nekünk a doktornő írt éjszakai tápszert, akkor jobb lett a helyzet, később kelt. Csak most épp nincs a patikában sajnos, pedig mondta a doktornő, hogy tegyek bele kicsi Sinlacot, és akkor biztosan kibírja az éjszakát. (Előtte rizs-pelyhet tettem bele, az is egész jó volt, hajnali 4-ig bírta vele.)

Nálunk egyértelműen azért eszik újra éjjel, mert nem lakik jól a tápszerrel. Csak nincs a saját dokink, a helyettes meg nem akar másfajta tápszert írni. :(

2011. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vacsira próbálj meg valami laktató tejpépet, az ő korában már lehet.

Éjjel ha felébred ne várd meg, amíg teljesen kinyílik a csipája, nyomj a szájába egy cumit, esetleg igyon pár kortyot.Közben ne vedd ki az ágyából, ne szólj hozzá, ne cirógasd.

Ha ez sem válik be, akkor lehetséges, hogy bújnak a fogai(bár azt nem írtad, hogy van-e már neki)és az is felébresztheti (bár nálunk nem volt jellemző).

6 hós kiscsaj anyuja

2011. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj uzsonnára tejpépet adni Neki. Az laktatóbb és úgy hátha elég lesz éjszakára az és a tápszer.
2011. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!