Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet mindig türelmes...

Hogyan lehet mindig türelmes lenni a gyerekeddel?

Figyelt kérdés
Néha olyan türelmetlen vagyok a lányommal és utána mindig lelkiismeret furdalásom van, tudom h Ő nem hibás semmiért és mégis van mikor rákiáltok, mert érzem már nem birom tovább, pedig nem rossz egyáltalán csak én nem vagyok rossz paszban.De mikor rámnéz azzal a gyönyörü szemeivel érzem meghasad a szivem.Ti is vagytok igy ezzel?
2010. dec. 14. 08:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Na, itt egy újabb superwomanUFO anyuci.... (11:38).
2010. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát ,sztem ez a gyerektől is függ.akinek egy temperamentumos, mozgékyon, rosszcsont gyereke van, aki nagyobb odafigyelést igényel, annál nehezebb türelmesnek maraadni. akinek meg észre se lehet venni, hogy gyerek van a háztartásban, az úgy gondolja, hogy ő milyen türelmes, és nem lehet olyan helyzet, hogy rákiabáljon. nos, van olyna, hogy az embernek minden összejön, fáradt, már hónapok óta nem alszik rendesen, semmi nem úgy alakul ahogy szeretné, esetleg még a férjével is összezördül, a gyerek meg épp a huszadik stiklijét követi el aznap...na ne mondja nekem senki, hogy nem kiabál ilyenkor. igenis, elszakad a cérna, ha sokat feszítik. a lényeg azon van, hogy a cérna a lehető legkevesebbszer szakadjon el. és ez a nehéz. megtaláni a mértéket. én nem vagyok egy türelmes valaki, elég lobbanékony a természetem, a kislányom meg egy örökmozgó, aki állandó figyelmet követel, nem konkrtan a rosszalkodás miatt, hanem mindig figyelni kell, mit csinál, bele kell vonódnom akkor is ha épp mosogatok, mert odajön, mutogatja hogy épp mit csinál...sokáig nem jól aludt, szerencsére már átalusza az éjjelt egy ideje, de még nem sikerült feltötlekeznem alvásalig a pár hónap alatt. ill. most eléggé benne járunk a dackorszakban...szóval nem egyszerű, de nem sokat kiabálok vele, mondjuk 1 háéten max 1x, akkor sem üvöltöm le a parókáját. persze ilyenkor lelkifurdalása van az embernek. én olyankor gyoran lehiggadok mindig, és elmondom a kislányomnak, hogy ne aharagdujon hogy kiabáltam vele, de annyira felbossszantott ezzel meg ezzel. ezt ne csinálja többé mert anya ilyenkor nagyon de nagyon mérges. de attól még szeretem. és el van intézve. :)

2 éves kislány édesanyja

2010. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
11:38-as vagyok.Sajnálom,hogy a "többség"kiabálos anyukának ez a véleménye rólam.Nem vagyok szuper anyuka sem UFO.És ez nem is esett jól,hogy így minősitetettek,amikor nem is ismertek.De teljesen mindendegy mit mondotok,az én gyerekemre én nem fogok kiabálni.Nektek pedig hajrá.Elképzelem ahogy rájuk kiabáltok és néznek,hogy most mi a fene is van.Csak igy tovább.
2010. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kicsit el vagy tévedve aranyom, azt hiszed te vagy a világ közepe, s te vagy a legtökéletsebb anyuka.Meg vagyok gyözödve róla h nem minden igaz amit mondasz.
2010. dec. 15. 10:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Ok ARANYOM.Én nem vitatkozom.A te kérdésed volt"ti is vagytok ezzel így?".Megirtam,hogy nem.De tényleg nincs ezen mit taglalni.
2010. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!