Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos hinta bevált...

Elektromos hinta bevált nektek? Nem akarok feleslegesen venni!

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik hasonló kérdésre írtam, de ide is bemásolom. Szerintem érdemes venni!

Nekünk Babymoov bubble hintánk volt, igaz nem volt olcsó, 30e Ft körül vettük, de nagyon bevált. 1 hónapos korától használta 9 hónapos koráig. Elvileg még lehetett volna tovább is, de mi eladtuk, mert már akkor mászott, és 10 hósan elindult. Nagyon jó kis hinta, több fokozata van (gyorsaságban), és a háttámláját 2 állásba lehet tenni. Van rajta zene is. Hasfájásra is jó volt, később pedig abban etettem, amíg nem lett etetőszéke. Ja, időzíteni is lehetett. Belinkelem.

[link]

2010. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok híve az ilyen elektromos dolgoknak, azért is mert szerintem annyira vegye a szülő a fáradtságot,hogy meglöki a kisbabáját a hintába. Sokkal közelebbi kontaktus szerintem játékosan hintáztatni,énekelni neki, mint bele rakni egy elektromos kütyübe, hogy had menjen, míg le nem já,addig is "teher mentesítve" van a szülő.
2010. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nyilván nem ismered ezeket a hintákat. Egy újszülött babát kíváncsi vagyok milyen hintában "löksz". Másrészt pedig a hintázás nagyon jó az idegrendszerre, mozgás- beszédfejlődésre is. Mi minden nap használtuk 15-30 percet, de volt, hogy nem is ment, csak pihenőszéknek használtuk. Ezek a hinták úgy vannak kialakítva, hogy az újszülött baba gerincét nem terhelik, a hasa is ellazul. Első voltam egyébként.
2010. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó dolog, mondjuk mi elrontottuk mert 3 hónapos korában vettük, és mivel nem volt hozzászokva ezért nem sokat volt benne, 10-20 perc után megunta. De barátnőm már újszülött kortól használta és az ő babája nagyon szerette. Szerintem ha még pár hetes nyugodtan vedd meg szeretni fogja.
2010. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 15:05-ös. Ezek szerint te meg a "hagyományos" hitákat nem ismered. Van olyan amibe újszülöttet is lehet tenni, később ülhet is benne a gyerek ha nagyobb. Esetleg a bölcsőröl hallottál már?
2010. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi pl használtam vettünk FP akváriumos hintát és nagyon szereti a fiam.

Ha megtehetitek, vegyetek! Ha a babád mégse fogja szeretni (ami elég ritka), akkor meg eladod. Sokan keresik az ilyen hintákat!

2010. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk akváriumos babahintánk van ép most akarjuk eladni kicsi korától használtuk most 10-hónapos és már feláll tesz pár lépést így őt már nem érdekli, de nagyon szerette csakis ajánlani tudom. Amíg a baba hintázott én tettem a dolgom nagyon jó kis találmány!
2010. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 15-17-es. Bölcsőnk, nekünk is volt, de az mégsem olyan... Adamo bébihintára gondolsz esetleg? Azt nem próbáltuk. Csak rosszul esett, hogy így leszólsz másokat, pedig lehet, hogy akinek elektromos hintája van, az többet foglalkozik a gyerekével, mint te. És mellesleg ha hasfájós a baba, az elektromos hinták kialakítása megfelelőbb, mint ől. az Adamo. Egyébként pedig a gyereket lehet kézben is ringatni, én még mindig ringatom az egy éves babábat, és képzeld, rendes bébihintája is van, amit én magam lökök a két kezemmel. Szóval akinek elektromos hintája van, az is ember!
2010. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Sajnálom ,hogy megsértettelek, nem állt szándékomba, csak a kérdezőnek szerettem volna a saját véleményem elmondani. Attól még másnak nyugodtan lehet ilyen hintája,és persze,hogy attól még ember, ez nem kérdés.
2010. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
JO, jo, jo, de te fogod a legjobban szeretni :)
2010. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!