Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez betegség lehet vagy felesle...

Ez betegség lehet vagy feleslegesen aggódok?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hetes, szoptatom.Tegnap óta nagyon hasfájós, a mai délelőttöt is végig üvöltötte, alig aludt.Egyfolytában kakil, bár neki eddig is nagyon gyors volt az emésztése.Láza nincs, a kakija szaga sem más (bár egy kicsit édeskésebb).Viszont folyósabb mint szokott lenni.Felhívtam a védőnőt, aki elmondta, hogy mire figyeljek.Hasmenése van akkor, ha pl. nyálkás a széklet stb.De honnan tudom eldönteni, hogy mi számít nyálkásnak?Folyósabb, de ennyi.Tegnap vizsgálta a gyerekorvos tanácsadáson.Remélem csak arról van szó, hogy olyasmit ettem, ami nem tetszett neki.Szerintetek vigyem orvoshoz?Lassan beleőrülök az aggodalomba..
2010. nov. 12. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szoptasd sűrűbben mégpedig azért, hogy ha esetleg hasmenés,akkor több folyadékhoz jusson a szervezete, nehogy kiszáradjon. Ha még holnap is fennáll a nagyon sűrű és hasmenéses kaki, akkor vidd el az orvoshoz (ügyeletre).

A fiamnak egyébként a hozzátápláls megkezdéséig ilyen volt a kakija, rájöttem, hogy pl. baracklekvárt ettem, akkor az okozta. Mit ettél az utóbbi 1-2 napban?

2010. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amig a lányomat nem kezdtem el hozzátáplálni,addig minden szopi után volt kaka.És olyan hig volt,hogy nem viccelek,a hátáig ért a kaka.Nem volt olyan pelus,amiből ne folyt volna ki.A hasfájás nekünk 5 hónaposan múlt el.Azt hittem sose lesz vége annak az időszaknak.
2010. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet egy kicsit sok volt a tejtermék (Túró, tejföl) az elmúlt 2 napban. Nem tudom eldönteni, hogy baj van -e.Mert igazából eddig is folyós volt, csak nehéz megállapítani, hogy ez még normális -e.És amióta hazahoztuk a kórházból, még nem találkoztam csak pisis pelussal, tehát a gyakorisága nem aggaszt nagyon.Köszi Nektek!
2010. nov. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!