Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segít férjetek az éjszakai...

Segít férjetek az éjszakai teendőkben, vagy egyedül keltek a babákhoz?

Figyelt kérdés
2 pici fiunk van, az egyik 2,5 éves a másik 9 hónapos. A nagy most szokik le a pelusról így éjszaka felkel pisilni vagy inni, a kicsi szopizni. Nagyon fárasztó, hogy mind a két gyerekhez én kelek. Segít ilyenben a párotok, vagy mindig anyának kell kelni?
2010. dec. 9. 13:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
14.36 én kérdeztem hogy hogy bírod. Csak mert nekem is esélyes hogy újra babás vagyok és a nagyobbak is nagyon kicsik még mint írtam (2 és fél év és 9 és fél hó) És el se tudom képzelni mi a fenét csinálok ha tényleg babás vagyok megint hogy lehet ezt bírni ilyen picik mellett,,,ja és amúgy védekeztünk PLUSZ szoptatok is..na bocsi az offért a kérdezőtől!!!
2010. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
2,5éves kisfiúnkhoz apa kel,bár ő csak néha ébred ha rosszat álmodik stb.Kistestvére 4hetes hozzá éjszaka csak én mert most még "csak" cici kell neki.Amikor nem cicizés miatt( betegség vagy bármi egyéb volt )a nagyobbhoz is kelt apa ha szükség volt rá,de erre én sosem kértem,magától!Úgy látszik szerencsés vagyok :)
2010. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Nem segit, 3 honapos a kislänyunk a ferjem ätköltözött a nappaliba mikor hazahoztuk a babäcskänkat a korhäzbol mai napig ott alszik. Meg sem halja ha sir a kisläny. Szerencsere nem siros baba ältaläban egyszer kel ejszaka szopizni aztän vissza is alszik szepen.

Viszont cserebe segiti reggel a nagyot az iskoläba elkesziteni:). (bocsänat de nincsenek ekezeteim)

2010. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Azt sem veszi észre,ha én kelek,pedig velünk egy szobában van a gyerek.És van hogy 5x6x kelek!!!:(
2010. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Szia! Amíg hasfájós volt a pici (3 hós koráig), volt, hogy apa is felkelt és ha nagyon sírt a fiunk, ő sétált vele fel-alá, h. addig pihenjek. De azóta nem kel fel, átalussza, ha sír a gyerek. Én vagyok ügyeletben...
2010. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés volt. A következtetés, hogy a férjek többsége nem ébred, észre sem veszi, hogy mi történik éjszaka, talán azért mert nincs bennük az anyai ösztön. Akinek éjszaka is segít a párja, az adjon neki egy puszit érte. Köszönöm a sok választ.
2010. dec. 9. 17:49
 37/40 anonim ***** válasza:
Nekem segít, én írtam is, de elképedve olvasom, hogy mennyire nem segítenek az apák. Azt hittem, ez teljesen általános dolog, hogy együtt terveztük, együtt neveljük, együtt gondoskodunk róluk. Nekem ez tűnik normálisnak. Bocs, ha ezzel bárkit megbántottam.
2010. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
HÁt nálunk sem ébredt éjjel a párom a gyerekekhez. De nem is lett volna értelme, hiszen szoptatni nem tudta őket. Fogzáskor is inkább anya kellett és cici, azzal könnyebben visszaaludtak. Pisiltetni és itatni éjjel szerencsére nem kellett őket a szoptatás befejezése után. Egyéb esetekben(betegség esetén pl.) pedig segített, ahogy tudott, de erre szerencsére ritkán került sor.
2010. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Sajnos az én párom vidéken dolgozik ami azt jelenti hogy hétfőn megy és pénteken jön haza,így magamra vagyok kényszerülve,de már megszoktam!
2010. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
ADtam a páromnak egy puszit:) Meg is lepődött:))
2010. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!