Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segít férjetek az éjszakai...

Segít férjetek az éjszakai teendőkben, vagy egyedül keltek a babákhoz?

Figyelt kérdés
2 pici fiunk van, az egyik 2,5 éves a másik 9 hónapos. A nagy most szokik le a pelusról így éjszaka felkel pisilni vagy inni, a kicsi szopizni. Nagyon fárasztó, hogy mind a két gyerekhez én kelek. Segít ilyenben a párotok, vagy mindig anyának kell kelni?
2010. dec. 9. 13:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Bocsánat OFF leszek, a 14.06-ostól kérdeznék hogy bírod 3 picivel???


És egyébként nem úgy értettem hogy te panaszkodsz kedves kérdező, csak magamra értettem, hogy nem nyavajgok neki már etéren (a férjemnek) mert nincs értelme.

2010. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
13:52 mire gondolsz pontosan?
2010. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Az én férjem segítene(mostanában óránként kel a kisfiunk),de nála sír,nálam csak fészkelődik...pedig nappal imádják egymást :-)

Alváshoz csak én kellek...sajnos,már kész zombi vagyok :-(

2010. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Segit igen:) 2*3méteres a szobánk(egyik abban alszunk.Benne a mi ágyunk,pelenkázó,lányunk ágya,ő szekrénye.Ő kel fel hozzá mert én a fal mellett alszok s én nem tudok kivül aludni.Ő meg kel reggel 4kor,igy ha hajnalban felkel hozzá akkor utána szopi és köztünk marad.
2010. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Nekem tápszeres volt a babám. Este én aludtam 9kor és éjfélkor Ő pelusozta, etette. Hajnalban én keltem, apuci aludt :)

Születésétől fogva mindenben maximálisan részt vesz. Úgy álltunk neki a gyerekvállalásnak, hogy oké én hordom ki és szülöm meg, de mindketten részt veszünk a nevelésében. Ehhez tartja is magát :)

2010. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Nálunk föl se kel... pedig amerikai konyhás lakásunk van, így közvetlen az ágy mellett van a tűzhely.... és meg se hallja a tápikészítést... se az üvöltő gyereket se semmit. Másnap közli, hogy ma is milyen aranyos volt éjjel ez a gyerek...:D Ezt szinte minden nap közli, pedig a baba minden 3 órában fölkel...:)

Egyszer végső káosz volt a pisis ágyneművel és még tápit is kellett csinálnom és új ruhát is kerítenem a babára... na, akkor szóltam és szó nélkül segített.

Amúgy közli, hogy ne legyek arrogáns a gyerekkel.. amúgy nem szoktam de már kétszer rákiabáltam a babára, mikor már mindennel megvoltunk, pelus, kaja, büfi, mese, simi stb. A babám egyből abbahagyta a hisztit, és nem hiszem, h félelmében.. de a férjem erősen neheztelt hogy szegény gyerek.., bizony az én hangomra felébredt... pedig csak annyit mondtam a gyereknek hangosan, hogy "Hagyd már abba, most mi az isten bajod van?"

2010. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
14:06-os vagyok. Még "csak" kettő van, harmadik még pocakban. Vannak könnyebb és nehezebb napok. Néha tök hülyének gondolom magam, hogy bevállaltam, de általában úgy gondolom, hogy ha újra kezdhetném sem csinálnám máshogy. Hogy milyen lesz hárommal? Fogalmam sincs, de biztos meglehet oldani. Nekem így hozta az élet.
2010. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
13:52vagyok. arra, hogy még csak fel sem ébredsz arra, hogy a gyereked sir...elkeseritö. Ennyire érdekel a dolog...:(
2010. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim anyatejesek voltak, a kicsi és a nagy éjjel is tankolt többször is. A középső volt csak mintababa, éjszakát átalvó típus. A férjem általában meg sem ébredt, de ha felkelt volna is, szoptatni nem tudott volna. Egy idő után a lányok átkerültek hozzánk a nagy ágyba (nem egyszerre, 5 év van köztük) és akkor könnyebb volt az éjszakai szoptatás. A fiam gyönyörűen aludt végig a kiságyában, nem élt éjszakai életet. Persze, ha betegség miatt keltek éjjel, és kellett a segítség (ágyat húzni, pizsit beáztatni, gyógyszert hozni stb.) mindig segít a férjem.
2010. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

2 éves ikreink vannak, az első 2 hónapban nagyon segített, egyszerre ettek, mig én pelusoztam ő csinálta a tápit, utána a 6 hónapig csak az egyik evett éjszaka akkor megcsinálta a tápit én etettem ő visszaaludt, ha nagyon fáradt voltam akkor ő etetett. Utána etetni már nem kellett csak a cumit visszadugni, ilyenkor az ment aki felébredt. 1 éves koruktól viszont csak anya jó, mert ha felriadnak, akkor anya legyen ott és fogja a kezünket.

Attól már előre félek mi lesz az éjszakai pisilésnél kettővel, szerintem semmit nem fogok aludni.

2010. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!