Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segít férjetek az éjszakai...

Segít férjetek az éjszakai teendőkben, vagy egyedül keltek a babákhoz?

Figyelt kérdés
2 pici fiunk van, az egyik 2,5 éves a másik 9 hónapos. A nagy most szokik le a pelusról így éjszaka felkel pisilni vagy inni, a kicsi szopizni. Nagyon fárasztó, hogy mind a két gyerekhez én kelek. Segít ilyenben a párotok, vagy mindig anyának kell kelni?
2010. dec. 9. 13:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Nekünk lányunk van, ő 20 és fél hónapos de nem segít. Ha megkérem valamire akkor igen de magától eszébe sem jut. Azért imádom és ő is minket csak jó lenne a segítség, főleg hogy még ekkorának is mindig kukorékolok éjjel.
2010. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagy 2,5 éves, a kicsi 1 éves. 2 szintes házban lakunk, az emeleten vannak a hálók. A párom megy le tápszert melegíteni a kicsinek, ha felébred és ő hozzá át a mi szobánkba is, mert már néhányszor tapasztalta, hogy nagyon kómás vagyok éjjel és még a végén elesnék a lépcsőn. Így kevésbé is ébredek fel és könnyebben vissza tudok aludni, ellenben neki nincs baja a visszaalvással. Ez nekem nagy segítség, neki meg (elmondása szerint) nem extra tevékenység.
2010. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Nekem sem segít, sajnos. Úgy kell őt noszogatni, hogy csináljon a gyerekkel valamit. Bármit...

Éjjel mindig én kelek, van, amikor a fogzás miatt 8x is. Kicsit fárasztó. :(

2010. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmü (vagy csak nekem), h segitek neki...

Persze a nagyobb részét ö csinálja, de ahol tudok, magamtól segitek...

2010. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem segít, mert fel se ébred :) Nagyon mélyen alszik... Szerencsére a babánk ritkán kel fel 11 és reggel 6 között (4,5 hós), de nem tudom, mi lesz később, ha beteg lesz vagy jön majd a foga :/ De valahogy úgy vagyok vele, hogy ő meg egész nap keményen dolgozik, muszáj aludnia.
2010. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Egyszer ő kel fel hozzá egyszer én! Sokat segít!
2010. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Azt sem érzékeli, hogy kelek...

Reggel kérdezi meg, hogy milyen éjszakánk volt, úgy alszik...

Soha nem segített éjjel.

Örülök, ha nappal segít!

Egy jó tanács: éjjelre adj pelust még a nagyra, és ne adj neki inni!!

Nekem is 30 hósom és 9 hósom van. És 9 hósan sem kéne már éjjel szopiznia, ez is egy berögződés lehet csak, le tudod szoktatni, ha akarod.

2010. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak a férjem kel fel hozzá!Én úgy alszok,hogy mellettem bombát lehet robbantani!Egyáltalán nem hallom meg,ha sir!De azt mondja szereti éjszaka ringatni,meg puszilgatni a kis fejét!
2010. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Az első két babával egyszobás lakásban laktunk, mégis úgy aludt éjszaka, mint a bunda, történhetett bármi. Most fél éves a negyedik babánk, most már sokszor felkel, ha kell. Vécére kiséri a 4 évest, visszaltatja a 2 évest, de a legkisebbhez mindíg én kelek fel. Hála Istennek nem gyakran kell.
2010. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

még meg sem született a kislányom, a férjem kijelentette, hogy ő nem fog csinálni vele semmit. 2 év alatt kb. 5x átpelenkázta és slussz. játszani játszik vele, bár azt sem viszi túlzsba. nem az a kimondott anyukák álma édesapa, finoman szólva...

2 éves a kislányom

2010. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!