Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiamat, hogy vegyem rá,...

A fiamat, hogy vegyem rá, hogy többet igyon?

Figyelt kérdés
21 hónapos és az ivással mindig is gondok voltak de most már nappal sem iszik cumisüvegből csak pohárból 1-2 dl víz,tea max ennyi.Reggel meg este ritkán elfogadja cumisüvegből a tejet de max 1 dl.Olyan mintha undorodna a tejtől.Kakaónak sem issza meg.ja és pohárból sem issza a tejet.
2010. nov. 29. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem szereti a tejet. Adjál neki finom gyümölcs teát esetleg szörpöt, gyümölcs levet tejeskávét ,csokis tejet!Végig kell próbálgatni és ha oda figyelsz rájössz mi az amit szivesen megiszik!
2010. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cumis üveget meg már ellehetne hagyni inkább pohárból itasd egészségesebb!
2010. nov. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

próbálj neki kompótot főzni, almából ha van idény akkor szilvából, meggyből ilyesmit

és többféle hőmérsékletűvel is kínáld meg, mert lehet, hogy az nem tetszett neki. az én fiam sem ivott, csak 1-2 dl-t naponta, mindig langyosan adtam neki a teát, hogy ne fázzon meg a torka, aztán egyszer nagyon szomjas volt, nem melegítettem, és azóta hidegen issza. 6-7 dl egy nap.egy éves.

2010. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat. Mindent kifogok próbálni.
2010. nov. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!