Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétségbe vagyok esve! 3napja...

Kétségbe vagyok esve! 3napja alig van pisis pelus! Hogyan vegyem rá fiamat, hogy igyon?

Figyelt kérdés
nem iszik semmiből. sem csőrös pohár sem cumisüveg. már addig fajultam, fecskendőből itattam. de így is napi max.50ml. vizet tudok beleerőszakolni. csak a víz amit "megiszik" teákat, gyümilevet nem. eddig pisilt rendesen,de már alig kell pelust cserélni. tegnap mondtam dokinak, de csak azt mondta ez nem jó. ennyi.cicizik még,de már alig van tejem. csak onnan hajlandó inni. jövőhéten lesz 7 hónapos.
2009. jún. 17. 07:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
esetleg annyit tudsz csinálni hogy több vizet raksz a kajájába (nem tudom miket eszik) ugy több vizet juttatsz belé. szélsőséges esetben elviheted másik dokihoz vagy a heim pálba hogy nézzenek rá.
2009. jún. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a vizet megissza,adj neki vizet,minél többet.Ebben a melegben nem lehet megengedni hogy ne igyon,igaza van előttem szólónak,szélsőséges esetben kórházba kerülhet,infúzióra.
2009. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
vizet is naponta max.50ml-t iszik meg. ennyi.
2009. jún. 17. 07:23
 4/12 anonim ***** válasza:

nem tudom miket eszik, de az ételnek is van víztartalma.

persze ha alig iszik, ebben a melegben az nagyon nem jó, és akár kórház is lehet a vége, de azért ne szaladjunk ennyire előre.

sima pohárból nem próbáltad még? vannak sport itatós kulacsok, vegyétek meg együtt és hátha tetszik neki.

remélem rendbe jön az ivás dolgotok

2009. jún. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jana Baby üvegből úgy ahogy ivott,de inkább a ruháját áztatta. csak cicizni akar. nem tudok vele már mit kezdeni. tápszerbe is raktam fruktózt, hátha, de így sem kellett neki. a pépeket is sűrűn szereti, kevés vízzel. ha híg nem eszi meg.
2009. jún. 17. 07:47
 6/12 anonim ***** válasza:

szia!


az én fiam is alig akart inni. Aztán előbb próbálkoztam kiskanállal, de csak műanyaggal, abból úgy ahogy. Volt csőrös pohara is, de a kemény csőrű. Aztán nem tudom miért, de vettem egy olyan csőrös poharat aminek szilikon az itatókája. Na abból aztán most iszik rendesen:)

2009. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is vettem kemény és puha DM-es csőrös itatót, de semmi:(
2009. jún. 17. 08:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a kanalat,nekünk nagyon jól bevált.
2009. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és ha együtt innátok? nagyfiúsan, pohárból...
2009. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg pohárból, hátha azt "érdekesnek" talája, és iszik belőle...kérdezd meg a védőnőt, hátha tud mondsni valami okosat.
2009. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!