Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétségbe vagyok esve! 3napja...

Kétségbe vagyok esve! 3napja alig van pisis pelus! Hogyan vegyem rá fiamat, hogy igyon?

Figyelt kérdés
nem iszik semmiből. sem csőrös pohár sem cumisüveg. már addig fajultam, fecskendőből itattam. de így is napi max.50ml. vizet tudok beleerőszakolni. csak a víz amit "megiszik" teákat, gyümilevet nem. eddig pisilt rendesen,de már alig kell pelust cserélni. tegnap mondtam dokinak, de csak azt mondta ez nem jó. ennyi.cicizik még,de már alig van tejem. csak onnan hajlandó inni. jövőhéten lesz 7 hónapos.
2009. jún. 17. 07:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
TEGNAP VOLTAM VÉDŐNŐNÉL,DE AZ TÖK HÜLYE.
2009. jún. 17. 09:01
 12/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam leírom, hátha valaki hasonló cipőben jár mint én.

Elvittem kisfiam magán dokihoz. aki rögtön észrevette, kisfiam torka tele van fehér hólyagokkal és tűz piros. ezért nem nyelt, mert fájt neki. az a legszebb a dologban előző nap belenézett a helyi orvos is a szájába és nem volt piros a torka. sőt, 1 hónappal ezelőtt is nézte,de akkor sem látott semmit. persze minimális fénynél nem is csodálom, hogy nem látott semmit. állandóan a fogzásra fogott mindent a helyi "orvos"....pedig nem azért nem evett és nem ivott, sőt szerinte ezért nem is aludt.

komolyan mondom mélységesen felháborítanak ezek a dolgok!!

2009. jún. 18. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!