Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi esély van a bölcsőhalálra?

Mennyi esély van a bölcsőhalálra?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de jelenleg ez a legnagyobb parám. Kisfiam van, 3 hónapos, nem volt koraszülött, sőt kicsit túl is hordtam, légzésfigyelővel alszik mellettem babaöbölben, figyelek a szoba hőmérsékletére is és arra is hogy ne legyen túlöltöztetve, nincs semmi a bölcsőben, illetve csak háton alszik
ma 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

0,0000001%. Ha végeztél tanfolyamot is, akkor 0.

De köszi a kérdést. Én azt hittem paramama vagyok, de már nem😂

Vagy csak kreatívabban parázom. Annyi mindentől lehet még. Adjak ötleteket?😉

Enyém 2 hónapos.

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Végeztünk mindketten a férjemmel. Nem kell ötlet, megy magamtól is, de szerintem ez a legdurvább, mert itt még az orvosok se tudnak segíteni
ma 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Van esely, korhazban dolgozom, van ra pelda.

Viszont ritka. Ne gondolj erre, lenyeg ne legyen tuloltoztetve, a szoba 18-20 fokos legyen ejjel, sajat agyban haton alvas.

Az agyben KIZAROLAG lepedo, nem mindenfele racsvedo es egyeb eletveszelyes dolgok.

ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon túl parazod te jó ég...
ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Újszülött koruktól mindkét gyerek velem aludt, háton és oldalt, még életben vannak, mindketten.

Amúgy azt tudtad, hogy a bölcső halálnak nem igen tudják az okát?

Nem akarlak beparaztatni, de hallottam olyan esetről, hogy az anyuka letette aludni a gyereket este, saját ágyba, hátra, és reggelre meghalt

Ne parazz ennyire, tonkremész.

ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik babával előfordulhat. Nekünk nem volt légzésfigyelő csak 2 hós kortól amikor nem akarr a drágám háton aludni csak hason és mivel a többször arra keltem h a matracba van a feje így beszereztük, sosem jelzett, sosem volt semmi gond, babaöbölben aludt mellettünk.
ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most en senkit nem akarok elkeseriteni, de a legzesfigyelot csak ugy lehet hasznalni, ha legalabb 1 meterre van a baba agya toled. Mert amugy erzekeli a te mozgasod/legzesed is.


Szoval igazabol ki is lehet igy kapcsolni, felesleges :D

ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es tudom, amúgy 1 méter nem kell, de megnéztük milyen távolságon érzékel minket, így nem közvetlenül az ágy mellett van
ma 18:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!