Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hagyjátok sirni...

Mennyit hagyjátok sirni mielőtt felveszitek?

Figyelt kérdés

Lerakom sir, felveszem semmi baja...! Tegnap még a babakocsiból is ki kellett vennem mert nem hagyta abba...! ÉS semmi baja nincs. Délutánra rettentő nyügös lesz, mert nem alszik, mert nem tartom a kezembe...! Dehát nem lehetek állandóan mellette...!:(


Menniyt hagyjam sirni? Mit csináljak vele? Ugy sajnálom...de nem lehet allandóan a kezembe!

AMugy 4 hetes lesz vasárnap


2010. nov. 4. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy már ilyenkor is nagyon rafkósak tudnak lenni. Én sem hagytam sírni a lányomat soha, de egyszer muszáj volt letennem valamiért és elkezdett sírni. Kirohantam a konyhába mert már égett valami a sütőben. mire visszarohantam már el is aludt. Jó nem azt mondom, hogy 10, 15 percet hagyni kell sírni, de olyan 2 perc az nem vészes.

Ha a lányom ennyi idő alatt megnyugodott, akkor tudtam, hogy csak hiszti, ha nem akkor felvettem.

Egyébként a hasfájós időszak is kezdődhet és lehet, hogy ha ölben van akkor jobb a pocijának.

Első gyereknél még nehéz eldönteni, már a harmadiknál fogjuk tudni.:)

2010. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én is hasfájásra tippelek. Háton fekve lehet, hogy jobban fáj a hasa, mint abban a testhelyzetben, amelyben a kezedben van. Esetleg próbáld hasra rakni.

De az is lehet, hogy tesközelségre vágyik.

2010. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem a hasa fáj. Akkor tekereg. És akkor ölben sem nyugszik meg. Csak szimplán akkor a tesközelségre vágyik ahogy irtátok többen is. Csak tényleg az a baj hogy közben meg a ház uszik...! De hát akkor ehhez hozzá kell majd szokni ugy néz ki. Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 4. 14:52
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, a ház az még úszni fog vagy 3 évig, ha közben kistesó is jön, akkor még tovább.

Ez az életszakasz erről szól. Majd lehet suvickolni a házat, ha nagyobbak lesznek (és már bezárkóznak a szobába, hogy ne zavard őket! :-)))

2010. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!