Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van kezeteken par...

Mennyit van kezeteken par hetes babatok? Es ha csuklik mindig felveszitek, vagy hagyjatok csuklani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor igényli :)) Az első néhány hétben még nagyon fontos számukra a testkontaktus, az érintés, hisz 9 hónapon keresztül minden rezdülésed megérezte. [link]

Ha csuklik, nem mindig veszem fel, a csuklás a babákat nem zavarja :))

2010. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Ja! ha téged zavar a csuklás, néhány korty anyatejtől el fog múlni :)) (mármint,hogy tedd vissza a cicire a picit! mielőtt valaki félreértené)
2010. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam nagyon sokat van kézben, még csak egy hónapos.akkor is felveszem ha csuklik, mert akkor hamarabb elmúlik neki.
2010. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi, az en babam masfel hetes es nekem is sokat van kezben, amikor csuklik mindig felveszem, olyan rossz nezni hogy ott csuklik. Mondjuk most itt van mellettem a mozes kosarba es nezelodik, elvan ugyhogy addig nem veszem fel amig nem nyoszorog. Csak nem akarom "elkapatni" hogy sokat van kezben. Es az ejjel hogy van? Akkor jol alszik vagy akkor is sokat kell altatgatni babotokat?
2010. ápr. 18. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom csak nem volt sokat kézben!Nagy alvó volt, szinte mindig aludt, kár lett volna zavarni az álmát!Aztán mikor már többet volt fent, akkor többet!Csuklásnál én cicire raktam, gyorsabban elmúlt!
2010. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem annyit kell olben lennie amennyit o igenyli.Te aztan tudni fogod kis ido elteltevel,mikor mar megismered a babadat,hogy miert sir.Vagyis kulonbozo sirasmodjai alakulnak ki.En mikor eszre veszem hogy hisztisen sir,akkor hagyom hogy sirjon kicsit es ha kezd eldurvuni csak akkor veszem fel(2 honapos).Az ejszakai alvas magatol kialakul.Elso gyerekem ket hosan,masadik egy hosan ataludta az ejszakat.Nappal nem de ejszaka csak akkor adok enni ha keri.Este tiztol reggel hatig alszik.Ha csuklik,altalaban zavarja ot,ilyenkor mellre teszem,kicsit szopizik es elmulik.Ne izgulj,minden jon majd magatol,meglatod.Csak elvezd ki minden pillanat

at.

2010. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!