Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hagyjátok sirni...

Mennyit hagyjátok sirni mielőtt felveszitek?

Figyelt kérdés

Lerakom sir, felveszem semmi baja...! Tegnap még a babakocsiból is ki kellett vennem mert nem hagyta abba...! ÉS semmi baja nincs. Délutánra rettentő nyügös lesz, mert nem alszik, mert nem tartom a kezembe...! Dehát nem lehetek állandóan mellette...!:(


Menniyt hagyjam sirni? Mit csináljak vele? Ugy sajnálom...de nem lehet allandóan a kezembe!

AMugy 4 hetes lesz vasárnap


2010. nov. 4. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2010. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En semenyit nem hagyom sirni.9hos anyukaja.
2010. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
az első linket olvasd el,épp nem rég írtunk oda páran,ugyan az vonatkozik rád is tanács szinten.
2010. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, már elolvastam...Csak előbb irok, aztán nézem meg az oldalt..:)!
2010. nov. 4. 10:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
semennyit, rögtön felvettem. A babakocsiból is kivettem. Egyébként az a tapasztalatom ennyi idős baba nem sír csak úgy, van valami baja, ha azt kitalálnád, megoldódna a dolog.
2010. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel amikor felveszed, semmi baja, ezért az az oka a sírásnak, hogy a karodban akar lenni. Fokozatosan azért szerintem jobb hozzászoktatni, hogy nem csak kézben kell aludni, különben keserves hónapok elé nézel. Próbáld nem felvenni, hanem az ágyában simogatni, nyugtatni, és ha nem sikerül, csak akkor vedd fel.
2010. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Én sem hagytam sírni soha, max. ha épp akkor kezdte, amikor wc-n voltam.


'Dehát nem lehetek állandóan mellette...!' Erre csak annyit írnék még, hogy még nagyon sokáig állandóan mellette kell lenned. :))

2010. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semennyit nem hagyom sírni!Megszakadna a szivem ha hallanám.Az én babám akkor sírt ha fájt a hasa,és én sírtam vele.Még éjjel is járkáltam,és daloltam neki.Ezért boldog kiegyensulyozott baba.6hós és az életem értelme.Nehagyd sírni!
2010. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen semennyit. Pedig rengeteget sírt, de még úgy is, ha felvettük, ölben volt: a hasa fájt, vagy valami baja volt. Nem vagyok egy sírni hagyni párti, a párom lett volna az, de én mondtam neki, hogy amíg nem vagyok 101%-ban meggyőződve/meggyőzve arról, hogy ez hiszti, addig nem fogom sírni hagyni. Ez pedig kb. 10 hónaposan következett be. De a babakocsiból a mai napig nem veszem ki, ha végigüvölti az utat akkor sem. De ez már a nyavajgás kategória.

Mikor icipici volt, a sétára indulás volt egy nagy üvöltés, utálta a beöltöztetést. A kocsiban még egy perc üvöltés, aztán mint akit elvágtak, aludt. Most fordítva van: az első egy óra ok, aztán mint akit nyúznak... ilyenkor hagyom sírni, esetleg adok neki valami lefogalnivalót, de általában laza mozdulattal dobja ki a kocsiból... na ez hiszti.

De ami nálatok van... 4 hetes baba még nem hisztizik. Ha a kezedben nyugszik meg, akkor "sajnos" ő olyan, hogy anya kell neki. Nem vagyok a magamrakötős módszer híve, mert nekünk nem jött be, de ismerek több olyan babát, aki tényleg csak így aludt, vagy tudott megnyugodni. Szerintem ez babafüggő. Lehet, hogy a következő gyerkőcnél nekem is ezt kell majd alkalmaznom.

2010. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

4 hetes????? Ennyi idősen még totális a szimbiózis, egy másodpercre sem hagynám sírni.

Pár hónap múlva (fél éves kor után), már lehet, nem hajítanék el mindent a kezemből, hogy azonnal felvehessem, hanem befejezném, amit elkezdtem, közben beszélnék hozzá....de akkor sem állnék stopperrel mellette, hogy akkor most 5 percig nem veszem fel.


Egy hónapja még egy test, egy lélek voltatok, miért várod, hogy már most jól ellegyen a testközelséged nélkül?

Vegyél hordozókendőt, és kösd magadra.

2010. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!