Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vanessza elfogadható kategória?

A Vanessza elfogadható kategória?

Figyelt kérdés
Vanessza nevet találtuk ki és nagyon tetszik, bárkit kérdezek a névről pozitivan áll hozzá, viszont itt a gyakorin szoktam olvasni sok negatívumot róla, hogy c-kategóriák szokták adni és magyaros vezetéknévhez nem illik. Meg túl külföldi (korábban az volt a gond pár névvel, hogy hogy fogják külföldön kiejteni ha ki menne, most meg túl külföldies?). Mennyire lenne vad ilyen nevet adni egy gyermeknek? Tényleg fura lenne magyaros vezetéknéhez ilyen név? Pl.Rácz a vezetéknév (nem ez csak hogy éreztessem) vagy Novák vezetéknévhez? Nyilván ízlés kérdése kinek tetszik kinek nem.

ma 02:16
 1/7 anonim válasza:
Szerintem rendben van. Szeressétek a gyereket, tök mindegy mi lesz a neve.
ma 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Eddig csak cigányt ismertem ezzel a névvel.
ma 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyakorin rengeteg a primitív féreg, főleg a nők között. Nem kell velük foglalkozni. Egyébként is itt kb. 20 túlcsépelt név, ami elfogadható, a többi cigányos, borzalmas, tönkreteszed a gyereked életét, stb.
ma 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-Ahogy számítottam ilyen válaszra, biztosan csak cigányt ismersz pont ilyen névvel. De ettől függetlenül szerintetek szép név lenne egy kis lányal, felnőttként is?
ma 03:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogadható. Nekem kicsit olyan hercednősködős. Két ilyen nevű ismerősöm van, egy gyönyörű lány, hozzá nagyon illik, illetve egyik munkatársam, ő egy kedves, aranyos 40-es nő, rá csak azért nem illik, mert alacsony, tömzsi és nagyon mély a hangja.
ma 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vanessza wc papir. Gipsys
ma 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-Regina maxi rolls wc papír...
ma 04:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!