Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babamnak ha mar...

3 honapos babamnak ha mar elkezdett barnulni a szeme?

Figyelt kérdés

Ha mar elkezdett barnulni a szeme akkor gondolom kek mar nem lesz belole?!😅

Szurkes kekes szemmel szuletett amugy, orulnek ha barna lenne 🙂 de annak is ha kek🙂

Apa kek szemu ,anya barna.


aug. 24. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy barna lesz, félúton ritkán szokott megállni :)
aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az én fiamnak is korán barnult. Sőt, babakék sosem volt.
aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek megállt félúton. A külseje barna, a belseje kék, és különböző fényviszonyok közt teljesen kéknek vagy teljesen barnának tűnik. :D Imádom. Most egy éves. Nálunk generációkra visszamenőleg mindenki kék szemű, a férjemnél mindenki barna.
aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem barna lesz. Nekem zöld szeműek a gyerekeim, és 3 hónaposan már látványosan világosodott a szemük, sötétkékről először világoskékre, aztán fél évesen kezdett zöldülni. 1 éves koruk óta egyiküknek sem változott a szeme. A férjemnek van ilyen szeme, azt örökölték.
aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Végleges szemszínről általában 3 éves kor körül beszélhetünk. Akkorra a genetikailag meghatározott melanin termelés kb beáll.


Sötétedhet korábban is, későbben is, és maradhat világos is.

De világosabb nem lesz az idő múltával, csak sötétebb.


Ha az anya családjában nemigazán vannak kékszeműek, akkor lehet nem is hordozza a kékért felelős gént. Viszont ha igen is, akkor is csak 50% az esély, hogy azt kapta a gyerek, s nem a barnát. A berna meg domináns, s elnyomja a kéket.

aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!