Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi volt a legkevesebb...

Mennyi volt a legkevesebb alvás, ami után végig kellett babáznod egy napot? Hogy élted túl?

Figyelt kérdés
És ha ilyen előfordul nálatok, az zsinórban több éjszaka szokott lenni (pl. ha hajnali 2-től órákig virraszt a baba) vagy inkább csak esetenként?
jún. 24. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Évekig toltam 2-3 óra alvással.
jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem 2 óra de csak 1x. Kb 8-tól 10-ig jól aludt, viszont nem feküdtem le addig, utána sűrűbben kellett járni hozzá, mint ahogy elaludtam volna és fél 2-től fél 4-ig altattam vissza, majd lefeküdtem az ágya mellé és 2x 1 órát végül sikerült aludni és nagyon korán is kelt aznap.


Őszintén, nem nagyon emlékszem a másnapra.


De ezen kívül 4-5 órákat a rosszabb éjszakáin is sikerült aludnom, az az 1 nem tudom mitől ment ennyire félre.

jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szülés éjszakaja nulla óra, majd a kórházban még 3 éjjel max. 1-1 óra. Hajtottak a hormonok, gondolom.


Később is volt néha 1-2 órás éjjel. Ilyenkor néha egész jól bírtam a másnapot, máskor viszont mindent elengedtem ami nem volt nagyon muszáj, es nappal próbáltam pótolni az alvást.

jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon emlékezetes volt, mert konkrétan biztos voltam benne, hogy meg fogok halni, ha folytatódik. 3 nap egymás után így: fél óra, háromnegyed óra, semmi. A negyedik napon zombi voltam, de aznap napközben aludtam. Borzalmas volt. De az hogy félórát alszok két nap közt, sokszor előfordult.
jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Beteg volt mindkét gyerek, férjem munkaügyben külföldön, anyósom szintén dolgozott másnap, nem volt kit hívjak. Aludtam kb 2 órát, azt is darabokban, babzsákon, mellkasomon egy szörcsögő 10 hónapossal, fél kézzel simogatva a 3 éves nagyobb kezét, hogy legalább ők aludjanak, ha már :D

De a kicsi amúgy is pocsék alvó, 20 hónapos, de még sosem volt olyan éjszakánk, ahol legalább 6 alkalommal ne ébredne fel, de alapjáraton is a mellemmel a szájában szeret szundikálni (cumi helyett- amit még álmában is messzire hajít, semmi hajlandósága nincs elfogadni). Szóval bár az óraszám néha még "kijön", nyilván nem pihentető vagy nyugodt, békés az alvásom ilyen körülmények között.

jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5-6 óra volt a legkevesebb, de ez ritkán volt így nem volt egy pl egyhuzamba így hetekig. Egy két nap a héten pl.
jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!