Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet jön a foga a kislányomnak?

Lehet jön a foga a kislányomnak?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz 5 nap múlva.3 napja nagyon nyűgös napközben, sikít, szopkodja az alsó ajkát, folyamat a szájában a keze, folyik a nyála.. múlthéten csütörtökön kapta a második rota oltást, még arra is gondoltam, hogy ehhez van köze, mert szájában nem látok semmi jelet, hogy jönne a foga, napközben többször felkel 20-30 perc alvás után, ami nem jellemző rá..De hasa sem fáj, nem húzgálja a lábait..a dentinoxot gondoltam, hogy kipróbálom, de az van ráírva, hogy 3-4 hónapos kortól, szóval nem tudom megpróbáljam e... Köszönöm a válaszokat

jún. 3. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

4 hónapos lesz 5 nap múlva

3-4 hónapos kortól, szóval nem tudom


?

jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Persze. A fogcsírák már mozgolódnak ilyenkor, az is fáj. A dentinox azon nem igazán segít.
jún. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, most akkor már meg lehet próbálni a Dentinoxot?
jún. 3. 07:36
 4/9 A kérdező kommentje:

2#

És mi az, ami segíthet? 😊 Vannak rágókái, mindig valamit muszáj a szájába vennie😅

jún. 3. 07:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Kislányom is ugyanez. 4hós 10 napos.Bekentem neki én is, de nagyon vinnyogos dünnyögős egész nap :(
jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 hónaposan kezdődött ez nálunk... 6,5 hónaposan jött ki az első foga... 7 hónaposan pedig már 6 foga volt... Szóval lehet azért szenved már most ennyire, mert egyszerre több jön majd. Dentinox és calmacare mehet 🥰
jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5#

Ugyanez.. vinnyog, dünnyög, szopkodja az alsó állát.. eddig altatásnál se sírt, de most arra is rá kezdett..😔

jún. 3. 19:18
 8/9 A kérdező kommentje:

6#

Uhh.. védőnő nálunk aztmondta csak alul középen jön csak 😅

jún. 3. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is csak azt mondta, aztán mégis 3 hét alatt kijött 6 foga 🤣...
jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!