Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztétek már úgy, hogy rossz...

Éreztétek már úgy, hogy rossz anyák vagytok?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok majd megtanítani a gyermekeiteknek amit kell?

Ez normális?


2010. okt. 26. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem... miért lenne bárki is MOST rossz anya ha nem tudja MAJD megtanitani a gyerekének az alapvető dolgokat.


szóval kicsit értelmetlen a kérdés mert rébuszokban beszélsz. irj konkrétumot.


- egyébként nem tartom magam rossz anyának semmiért azt szoktam mondani hogy aki hiba nélkül él az vagy hazudik v. festi magát.

2010. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt. Pl. amikor a fiam szuletett es a korhazban nem tudtam elaltatni (egesz nap aludt, ejjel volt inkabb fenn picit) es egybol bejott a nover es leosztott, hogy ezt nem igy kell. Es ezt 4 masik anya elott. A szomszed agyon fekvo not pedig azzal osztotta, hogy nem ugy kell megfogni a babat, miert nem tudja fogni. Akinek az eleteben sosem volt meg a kozelben baba, honnan tudja? Majd megtanulja. Nem megszegyeniteni kellene az embert.
2010. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen éreztem, amikor a kórházban nem tudtam szoptatni első babánál. engem is leordított a nővérke... szintén mindenki előtt. akkor azt éreztem hogy milyen nő vagyok hogy nem tudom táplálni a gyerekemet... végül 3 hónapig kínlódtam a szoptatással, de első perctől kapott tápszert. msot 10 hós.
2010. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem éreztem még! Lehet, hogy simán depis vagy azért támadnak ilyen gondolataid. A kórházból szinte mindenkinek vannak valamilyen rossz tapasztalatai, nekem is beszóltak de engem senki más véleménye nem érdekelt (a családé se). Bízz magadban, hiszen ki tudná nálad jobban mire van szüksége a gyerekednek!!
2010. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából azért érzem néha, hogy nem fogok beválni"anyának",mert mikor próbálom tanítani semmi sem sikerül és lehet ezek a kudarcok miatt érzem így magam!


Pl.: Már 2hónapja mondogatom a pápát és még most se csinálja, kosolyog rajta, de nem csinálja. Nemet már tudja mutatni, de az igent azt még nem, pedig azt is mutatom neki régóta. Próbálkozom az állathangokkal nem is érdekli....mozgásilag szépen fejlődik, már lépeget felül, kúszik. Azért érezem úgy, hogy amit nekem kéne megtanítanom neki azokat nem csinálja! Én vagyok a hibás? Most 9hós.

2010. okt. 26. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy hibás.9 hónapos babánál még semmi jelentősége nincs annak, hogy nem integet pá pát.Légy türelmes. Nem minden baba egyforma.Senkihez sem kell hasonlítgatnod a babádat.Az egyik ezt csinálja a másik azt.
2010. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. értem .


nem vagy rossz anya és minden kicsi más.

2010. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, a babádnak nem kell semmit megtanítanod, ő majd ellesi a dolgokat és fejlődik a saját tempójában. A kislányom 9 hónapos. Csak akkor ül, ha ültetem, és eddig nem volt igazán stabil, bár ritkán ültetem, mert azt akarom,hogy magától üljön majd ha eljön az ideje. Nem áll, nem jár, nem dzsal négykézláb. Kúszik, forog, négykézlábra áll és hintázik, nagyon aktív, de jól elvan és nem látok nagy fejlődést. És ez engem nem érdekel. Mert a kicsim jól érzi magát, és mi lesz ha még nem áll fel egy hónapi? Semmi.

Csak gagyog és nem erőltetek neki ilyeneket, hogy pápá, meg mama.

A beszéd azért is érdekes, mert a férjem angolul beszél, tehát ő vagy daddy, vagy apa agy papa, én anya vagyok, a kutya pedig sorrendben: Amy-ke, doggie, kutyus, vau-vau tehát szegény azt sem tudja, melyiket mondja ki. Lazíts, jó anya vagy, hozzám képest biztos!

:-))

2010. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! nagyon jól estek a szavaid!
2010. okt. 27. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!