Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem állok át a 4...

Baj ha nem állok át a 4 óránkénti etetésre?

Figyelt kérdés
Azért nem akarok, mert akkor nem jön ki a napi öt étkezés (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora) vagy igen? Hogyan. Mi eszünk 8,11,14,17,20. Sajnos még éjszaka is eszik kétszer. Ha átállunk hogy fog kinézni a napirendünk? Hány hónapos kórtól kell átállni?
2009. jan. 4. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a baba maga állt át 4 óránkénti evésre, és csak napi 4szer evett! Izgultam is,de dokinőmegnyugtatott,hogy örüljek neki.

Ekkor volt 4 hónapos, és a hozzátápit is ekkor kezdtük.

Nekünk reggeli 9kor, ebéd 1kor, uzsi 5kor, vacsi 9kor volt. A 10órai kimaradt. Az evések közti időt átaludta, csakúgy mint az éjszakákat.

Most lesz 10 hós, de még mindig csak 4szer eszik, de így is szépen fejlődik:)

2009. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ez irigylésre méltó. mi hat hósok vagyunk és másfél-kétóránként eszünk. Most kezdtük a hozzátáplálást. Nem megy ritkábban. Éjjel viszont alszunk 11 órát egyhuzamban, úgyhogy szeritem akkor kell is. Én nem vagyok híve a programozott evésnek. De minden gyerek más.
2009. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor etesd a babádat ha éhes. Rég elavult a programozott evés. Te is akkor eszel amikor éhes vagy. A baba szerintem magától fog átállni. Mi a keményebb "nevelési módszert" elalvásnál próbáltuk ki. Nem akart aludni pedig álmos volt. Babakocsiba tologattuk este 10-ig. 3 nap "kisírattuk" és elalszik 9 körül az ágyába, csak hajnal 4-kor kell föl enni. Utánna reggel 9-ig alszik. Szerintem minden idő kérdése. És minden baba más!!
2009. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!