Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idosen lehet atterni a...

Mennyi idosen lehet atterni a 4 orankenti etetesre? Honnan tudon hogy mar nem igenyli a 3 orankenti evest?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem onnan, hogy nem fog enni.

nekünk a 6xi evés úgy jön ki, ha 3 óránként etetem és ennyi idő alatt is éhezik meg (uzsi, 10órai az kevesebb), így mi szerintem az életben nem fogunk áttérni a 4 óránkénti etetésre :)


mennyi idős babád?

2010. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam, hogy egy nap kivártam, hogy magától mikor éhezik meg. Onnan láttam, hogy már nem kell erőltessem a 3 óránkénti evést. Aztán 1-2 hétig csináltam úgy, hogy ha korán ébredt reggel, akkor 6* etettem, ha később, akkor csak 5*. Aztán szépen megszokta, hogy ha 5* eszik, akkor többet egyen. Mostmár 5* etetem, alkalmanként 180-210 milit iszik. 4 hónapos és 1 hetes a babám.
2010. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi 7 hetesek vagyunk de hallottam olyant hogy mar 6 hetesen 4 orankent eteti es azon gondolkodtam, hogy valyon mi vagyunk lemaradva? :)
2010. máj. 26. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 11 hónapos, és kb. 3 óránként eszik. Egyébként ha 2 óránként adnék neki, akkor 2 óránként enne... Nem csoda, hogy 11 kg.

De nyugi, észreveszed, ha éhes lesz :)

2010. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7 hetesen szerintem nagyon korai lenne 4 óránként etetni, ekkora babát 2-3 óránként kéne. ha tápis akkor a tápi dobozon találod mennyiszer kéne, ha anyatejes akkor meg ne sajnáld tőle :)
2010. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hós korától eszik 4 óránként. Mindíg mevártam és meg si várom míg ő jelez, hogy éhes. Ebből kiderül...
2010. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A mi doktornőnk azt mondta, még 3-4 hónapos babáknál is gyakori, hogy 3 óránként esznek, tök mindegy, mi van a tápszeres dobozon. Ott azt írja, hogy már 2 hetes korától ötször kellene egyen... Na, azért az sem jó.
2010. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Anyatejesek vagyunk es szerintem is korai lenne meg ha atternenk a 4 oras evesre. Gondolom o majd jelzi hogy mikor jott el az ido :)
2010. máj. 26. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!