Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babánál be kell...

15 hónapos babánál be kell tartani a 4 óránkénti evést?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 17 hónapos, de én már nem figyelem az időt, akkor eszik amikor éhes. Persze a reggelit és az ebédet és a vacsit betartjuk a napirend miatt, de közte akkor eszik amikor éhes.
2011. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 16 hónapos.Ő megissza reggel a macikávéját,délelőtt eszik 1-2 pogácsát vagy amit veszünk,eszik ebédet(elég rossz evő úgyhogy abból nem sokat),utána alszik 5óra köröl kap valamit(joghurt vagy puding)az én vacsorámból egy kicsit csipeget.És elalvás előtt kap tejet,azon alszik el.Igazából nem szokom számolni hogy pont 4 óránként egyen.De amint írtam elég rossz evő,van olyan is hogy alig eszik valamit egy nap.Inkább többször keveset.
2011. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2011. aug. 9. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy...ilyen korban már nem kell figyelni!Nállunk az ebéd meg a vacsi ami pontos időben van,azon kívül meg mikor éhes a fiam!

15 hónapos

2011. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is "rossz evő", vagy nem is. Kb. egy éves koráig figyeltem nagyjából az idő, hogy mikor kapjon enni, azóta ő kér, ha éhes. 17 hónapos, és egész nap eszik, de mindig pár falatot. Ilyenkor nem játszik. Kér enni, felül az asztalhoz, vagy leül a kanapéra, földre és eszik. Aztán megy tovább. Nem tud egyszerre sokat enni. Nem is tudom mi lesz vele a bölcsibe....
2011. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!