Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenképpen át kell állni a...

Mindenképpen át kell állni a 4 óránkénti etetésre? Még ilyen esetben is mint a miénk?

Figyelt kérdés
4 hós múlt a babám. 3óránként eszik napi 5ször. Első az reggel 7kor van, utolsó este 7kor. Soha nem volt álom etetés nála. Ha váltanék 4 órásra akkor nagyon nem jönne ki a napirendje, mivel 7kor már aludni szokott.
2010. nov. 25. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene? Én ezt még nem is hallottam. 6 hónapos a fiam, az éjszakát átalussza, de napközben 3 óránként eszik, mert 3 óránként kér. Szerintem akkor etesd, amikor éhes.
2010. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb 1000 éves hozzáállás, hogy 4 óránként "kell" enni x hónapos kor fölött. Hány éves a védőnőd, ki tanácsolta neked ezt a butaságot? Nem az a normális, hogy akkor adunk enni a kicsinek, amikor éhes? :-)
2010. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A napirend jó dolog, ha bevált, tartsd meg. Az én lányom 10 hónapos, de mióta hozzátáplálok, ugyanazt a napirendet követjük, amit ti is, 7től 7ig, napi 5x, három óránként. Egyszerűen így alakult.
2010. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy kell, úgy csináld ahogy nektek a legjobb. Az én lányom 4 hónapos koráig 2 óránként evett. Muszáj volt adni, mert ha lejárt a két óra akkor üvöltött mint a sakál. Mindenki mondta, hogy már sokkal többet ki kéne birnia, nem birt és kész. Most már elmúlt 8 hónapos, és még most is 1-el több étkezése van, de engem nem zavar.
2010. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is két óránként evett pici korában. Egyszerűen nem bírta tovább én pedig dehogy kínoztam! Most lassan 9 hónaposan 3 óránként eszik és ez nekünk nagyon megfelel. Ne borítsd fel a napirendet, a gyereket is csak megzavarod. Ha neki más lenne az igénye azt úgyis jelezné.
2010. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor marad minden a régibe
2010. nov. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!