Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek össze volt tapadva a...

Akinek össze volt tapadva a lányának a hüvelynyílása, mivel értétek el hogy szétválasztás után, ne nőljön megint össze?

Figyelt kérdés
Nekünk fél éves volt mikor a doki szétválasztotta!De mutatta ha megint előfordulna,akkor én hogy csináljam!De ha nem merem vigyük megint nyugodtan!És két hétig olajjal kellett kenni a nuniját!most 11 hós kb két hete választottam én szét neki,mert félig megint összenőtt!Ez örökké így lesz neki,vagy ezt ki lehet nőni?
2010. okt. 23. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már olyat is hallottam, hogy akár 6 éves korban is előfordul, hogy egy kislánynak összenő a puncija. Minden nap egy picit húzd szét. Sőt, jobb ha minden pelenkázáskor megnézed.
2010. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha együtt fürödtök a babával az is okozhat ilyent.
2010. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Kifejtenéd ezt bővebben!Mert 6 hós korától együtt fürdünk,de már 3 hós korától össze volt össze volt teljesen tapadva!6 hósan választották szét neki!


És ha az együtt fürdés ilyet okoz akkor a babauszi is?

2010. okt. 25. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk nem nőtt össze megint. Amit én csináltam: több hétig kentem vazelines krémmel.

Plusz azóta nagyon figyelek, hogy a szeméremajkakhoz ne kenjek popsikrémet. Attól is lehet állítólag, hogy összenő.

Nekem is azt mondta a doki, hogy ez megismétlődhet, ki tudja mitől.

2010. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekünk is mondta a popsikenőcsöt!

Én azóta csak éjjelre kenem a fenekét (sokkal szebb a bőre) és nagyon figyelek hogy ne érjen oda krém!


Én most mikor én szedtem szét (kb 1 hónapja)Azóta folyamatosan kenem (most én is vazelinnel),minden pelusozásnál,és már most megint elkezdődött,kb 1-2 mm van összetapadva!:(

Este megint szétszedem neki! :(

Köszi a választ!

2010. okt. 25. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, dehogy okozhatja az együttfürdés:D Megint egy okos:)
2010. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Anyukám mesélte hogy nekem is össze volt nőve. A doki szétválasztotta, és Neogranormon krémmel kellett kenni.
2010. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszolok, de a hüvelynyílás vagy a szemérem ajak van összenőve? mert az én kislányomnak a szemérem ajkai mintha össze lennének tapadva, de nem a hüvelynyílás, azt is szét kell választani?
2010. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig szét kell húzni picit, vagy hagyni, hogy játsszon vele. Akkor nem lesz gond.
2010. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én húgomnak kb 8 éves koráig kellett gyakran ülőfürdőt vennie, hogy ne nőjön össze. De remélem a te babád kinövi.
2010. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!