Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknak meddig...

Tápszeres babáknak meddig adjátok a tápit és miért?

Figyelt kérdés
Sokan írjátok, hogy egy éves kor felett is tápit adtok a babának. Miért nem tejet? Csak érdeklődöm, mi anyatejesek voltunk, sosem evett tápszert. Nem kell védekezni, nem támadom a tápszereseket, csak érdekel, hogy náluk hogyan van! :-)
2010. okt. 21. 21:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
2010. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tértünk el a tárgytól,ez az egész lényege:)
2010. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Szerintem is abszolúte a tárgyról szólt minden válasz.
2010. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Kivéve az utolsót,a csontritkulás témaköre nem a babákéhoz tartozik.
2010. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
De a babákról is szó van a cikkben.
2010. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Magzatról,gyerekről és kamaszról van szó benne.
2010. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
A babatej elnevezés arra utal, hogy a tehéntej összetételét a kisgyermekek speciális szükségleteiből kiindulva módosították.
2010. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor még annyit, hogy aki ennyire fanatikusan tápszer párti: mégis meddig fogod adni neki? esetleg Te is azt iszod? Az nem egy mesterséges valami? (most jöhetsz azzal, hogy a bolti tej sem a tehénből jön, de azt be kell látnod, hogy legalább egy kicsit természetesebb, mint a gyárban készített por állagú cucc.) Természetesen mindenki azt ad a gyereknek, amit akar/tud (allergia stb). DE ennyi erővel: pl. pároljunk neki tesco csirkét (, mert az gyárban, "ellenörzött" keretek között készül), a nagymami által levágott csirkehús helyett...:-)) Szóval én úgy vagyok vele, hogy fog még az életben rengeteg mű cuccal találkozni, HA LEHET, akkor inkább nem a dobozból készítem a reggeli italát (doboz=por), hamár szoptatással kihúztuk egy évig. :-)
2010. okt. 22. 08:59
 29/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, tök igazad van! Éljen a tej, és a természetesség!!! :) És mindenki azt ad a gyereknek amit akar. Egyiktől sem fog a gyerek sem testi, sem szellemi fogyatékos lenni. Ezt tessék megérteni.
2010. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy normális válaszok jöttek, és látszik, mennyire nem vagyunk egyformák (én amúgy a tejpárti vagyok) :)
2010. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!