Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknak meddig...

Tápszeres babáknak meddig adjátok a tápit és miért?

Figyelt kérdés
Sokan írjátok, hogy egy éves kor felett is tápit adtok a babának. Miért nem tejet? Csak érdeklődöm, mi anyatejesek voltunk, sosem evett tápszert. Nem kell védekezni, nem támadom a tápszereseket, csak érdekel, hogy náluk hogyan van! :-)
2010. okt. 21. 21:27
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Jaja, értem mit mondasz!De miből gondolod, hogy jobb a tejnél a tápszer? Én is hallottam erről a babatejről, de egy doki ismerősöm szerint ez a tápszer másik elnevezése... Passz! Nyilván, ha eddig nem adtam tápszert, most sem szeretnék. :-S Így legyen okos az emberlánya! :-)
2010. okt. 21. 22:49
 12/38 anonim ***** válasza:
Ez nem hit kérdése.TÉNY,hogy jobb.
2010. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Enyem a TÉNY-ek nem győzött meg. Mi maradunk a tejnél.
2010. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Nem gondolom,nem hiszem,hanem így van.Nálam és más anyukáknál okosabbak mondják,hozzáértők,orvosok,kutatók,és NEM, nem gondolom,hogy csak azért teszik ezt,hogy legyen mit jó pénzért elsózni..
2010. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Tény? Hát erről még nem hallottam...
2010. okt. 21. 22:53
 16/38 anonim ***** válasza:
Pedig így van. Unokabátyám Angliában kutatólaborban dolgozik. A kutatólabort többek között - a tápszergyártók is finaszírozzák, ahogy az orvosokat is... mi mást mondhatnának?
2010. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Azt be kell látnod, hogy aranyárban mérik... :-))) Meg hát a dokik is jobban szeretik azokat a márkákat nyomni, amitől szebb, több, jobb "promós ajándékokat" kapnak! :-) ezt azért nem árt, ha tudod! :-S
2010. okt. 21. 22:55
 18/38 anonim ***** válasza:

Még egy adalék. Védőnénink, aki 30 éve védőnő a körzetben, elmondta, hogy működik ez a "tápszer nyomatás" dolog. Ugyanúgy részesül belőle az orvostársadalom is (támogatás formájában) mint a kereskedők (akiknek feladata az eladás). Mikor rákérdeztem tőle, az egy éves státuszvizsgálaton, hogy mit adjak a jól fejlett egy éves lányomnak inni, mondta, hogy ha nem érzékeny a tejre, és elfogadja, akkor tejet.


Másik eset: Nekünk nem vált be a Viburcol homeopátiás cucc... Mikor már 3. éjszakája nem aludtunk, mondta, hogy adjak a lányomnak egy Germicid C kúpot, és aludni fogunk. Mondta, hogy neki - idézem "hivatalból a Viburcol-t kéne ajánlanunk, de sajnos egy ..art sem ér, sok anyuka panaszkodik, ráadásul drága".

2010. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok tejellenes,az én gyerekeim is kapnak,1 évesek lesznek 1 hét múlva,tehát nem is kívánok vitázni ezen a kérdésen,főleg nem,mert napok óta ezen megy a balhé.Lehet hitnek,meg filozófiának tekinteni ezt a kérdést,de ez szimplán csak tudomány.Pesszimista és értelmetlen dolog,mindig minden tudományos újítás és újdonság kapcsán(ami a babáknak van kitalálva),mögöttes rossz szándékot,és kizárólagos üzleti lehetőséget sejteni és igazolódva látni.Kísérletek folynak ezekben a laboratóriumokban erre vonatkozólag,összehasonlítások,nagyon komoly biztonsági előírásoknak kell megfeleniük ezeknek a termékeknek,nem megy az,hogy lefizetünk mindenkit,és kész,el van adva a cucc-ez nem így működik.Ez egyértelmű, tiszta,és világos,mint a nap.
2010. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Na jó, nagyon eltértünk a tárgytól... :-)

Az eredeti kérdés még áll... :-))

2010. okt. 21. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!