Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 2 hónapos, ma visszük...

Kisbabám 2 hónapos, ma visszük másodszorra hallás vizsgálatra. Nagyon izgulok. Írnátok pár nyugtató dolgot aki volt hasonló helyzetben?!

Figyelt kérdés

Első hallásvizsga értékelhetetlen lett. Doktornő azt mondta hidrogént cseppentsünk a fülébe majd egy hónap múlva menjünk vissza. Múlt héten megfázás miatt kórházban voltunk kivizsgáláson. Ott azt mondták NEM szabad hidrogént a baba fülébe. 🤦🏽‍♀️ megőrülök.

Amúgy betegesen ellenőrzöm hogy valóban nem hall e? Nem keres amikor beszélek, de mikor már a látóterében vagyok akkor figyel. Félálomban össze rezzen nagyobb zajokra. De ébren a füle mellett tapsolhatunk, csörgőt rázhatunk, semmire nem reagál. Annyira aggódom, hogy a mai hallásvizsga se lesz sikeres. Tudom hogy nem a gyakorin kéne ilyet ki írni. De hátha valaki kicsit megtud nyugtatni.



2023. dec. 12. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Gondolom nyilván hidrogén-peroxidot és nem folyékony hidrogént cseppentett a kérdező, de ezt egy 2 perces google keresés alapján úgy látom inkább csak az ilyen Blikk Rúzs szintű oldalak ajánlják.


Mikor lesz a vizsgálat? Talán már túl is vagytok rajta. A kórházban amúgy nekünk se sikerült (magzatmáz volt a fülében, vagy épp nem aludt és ezért nem tudták elvégezni, nem derült ki), 1 hónap múlva mentünk újra, akkor nem volt semmi gond.

2023. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy hidrogén-peroxidot, csak vicces volt, mennyire eltántoríthatatlanul hidrogénról beszélt, ezen mulattam a -250 fokos megjegyzéssel :)
2023. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Elnézést vajdasági vagyok! Igen hidrogén peroxid azt írja rajta. De nálunk köznyelvben nem így mondják és sosem gondolkodtam el rajta, hogy hidrogén peroxid és lehetetlen hogy hidrogén legyen! Nálunk a hidrogén az (hidrogén peroxid) és ha be megyek a patikába kérni hidrogént akkor automatikusan adják! Nem mulat senki -250 fokos megjegyzéssel.

Még egyszer elnézést! Nem vagyok értelmi fogyatékos nem kell annyira mulatni rajtam. De ha valakinek így jobb akkor örülök.



Igen már túl vagyunk rajta. Sajnos az eredmény nem lett jó. Azt mondta az orvos, hogy megindul (zöldellni) majd pirosra vált. Jöhet a BERA. Azután pedig megnézte a középfület valami műszerrel, és azt mondta, hogy oké, nem lesz bera! Váladék van mind két középfülben, most arra kaptunk szirupot meg tengervizes orrsprayt. Azt mondta ha van benne váladék akkor nem is sikerülhet jól a fülvizsgálat (megtörténhet, hogy magzatmáz, vagy meg van fázva, lehet az is közrejátszik). Szóval így. Most egy hónapig még nem nyugszom meg. De talán jó lesz a végeredmény. 🙂

2023. dec. 12. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!