Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 2 hónapos, ma visszük...

Kisbabám 2 hónapos, ma visszük másodszorra hallás vizsgálatra. Nagyon izgulok. Írnátok pár nyugtató dolgot aki volt hasonló helyzetben?!

Figyelt kérdés

Első hallásvizsga értékelhetetlen lett. Doktornő azt mondta hidrogént cseppentsünk a fülébe majd egy hónap múlva menjünk vissza. Múlt héten megfázás miatt kórházban voltunk kivizsgáláson. Ott azt mondták NEM szabad hidrogént a baba fülébe. 🤦🏽‍♀️ megőrülök.

Amúgy betegesen ellenőrzöm hogy valóban nem hall e? Nem keres amikor beszélek, de mikor már a látóterében vagyok akkor figyel. Félálomban össze rezzen nagyobb zajokra. De ébren a füle mellett tapsolhatunk, csörgőt rázhatunk, semmire nem reagál. Annyira aggódom, hogy a mai hallásvizsga se lesz sikeres. Tudom hogy nem a gyakorin kéne ilyet ki írni. De hátha valaki kicsit megtud nyugtatni.



2023. dec. 12. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidrogént????
2023. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is sikertelen volt a kórházi, mert magzatvíz/máz ragadt a fülébe, de aztán pár nap múlva már jó volt. Az enyém is 2 hónapos, és nem reagál a hangomra (ha csak hall), földhöz vágja a játékait a nővére mellette, és meg se rezzen. De a lányom is ilyen volt, egy medveölő kutya nekiugrott mellettünk a kerítésnek ugatva és békésen aludt. Ez valami pici baba tulajdonság egy pontig. Nem nem hallja, hanem nem érdekli. Simán lehet, hogy minden rendben. :)
2023. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hidrogén peroxidra gondol. Meglágyítja a fülzsírt, hogy könnyebben mozduljon. De ez egy erősebb oxidálószer, ilyen pici baba bőrének túl erős.
2023. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vissza kérdeztünk, sima hidrogént mondott. Ne tudjátok meg mennyire kiborultunk, mikor egy ORVOS azt mondja hidrogén kell, egy mások orvos pedig 3 hét után közli, hogy azt nem kell. Attól is félek, hogy ezzel ártottunk. De annyira megbíztam a privát orvosba, gondoltam csak tudja már, ha azt mondja azt kell! Most meg teljesen kétségbe estem, és el is keseredtem. Bosszant! Nagyon bosszant a dolog!
2023. dec. 12. 11:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A hidrogén egy gyúlékony gáz, nem is oldódik vízben, úgyhogy azt tuti nem. De szerintem ezt annyira nem szabad babán használni, mint pl felnőtt tusfürdőt. Nem használd nyilván, de ha mégis használod, nem fog leesni a bőre, max allergiás reakciót mutat.
2023. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerkutató analitikus vagyok, ha gondolod, szívesen ránézek a cuccra, ha leírod, hogy mi az igazi neve. #2
2023. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Hidrogént biztos nem.
2023. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
A hidrogén -250 fokon cseppfolyós :) Hihetetlen mennyire értelmezhetetlen sok szülőnek, hogy mi a különbség az elvégezhetetlen vizsgálat és a rossz vizsgálati eredmény között...
2023. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom. De te mit szólnál kedves utolsó? Nyugodtan ülnél egy hónapig? Leszarnád?
2023. dec. 12. 13:39
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Nem csak nyugodtan ülnék, de nyugodtan ültem is. Tavaly ugyanez volt velünk is. Csak 1-2 hósan sikerült a vizsgálat. Baromi gyakori az ilyesmi.
2023. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!