Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is “bánta meg” az első...

Más is “bánta meg” az első pár héten, hogy gyereket vállalt? 😅 Ugye el fog múlni? Vagy mindig ilyen disszonáns érzés lesz, hogy örülsz neki, de idiótázod is magad, hogy bevállaltad?

Figyelt kérdés
Persze újra megtenném, csak erre az érzésre nem számítottam…
2023. júl. 30. 17:54
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Igaziból ilyen nagyon magas hangon “cincogva” felsír álmában is meg néha szopizás közben is egy 3 másodpercre. Ezért nem gondoltam, hogy éhes, mert az eredeti gond nem ez. (Ráadásul emiatt max 10 percet alszik egyben).
2023. júl. 30. 20:25
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettőnél volt az első napokban ilyen érzésem. Nem azért, mert nehéz volt velük, nem volt az, hanem mert nyomasztó volt a tudat, hogy ez már örökre így marad, és semmiképp nem lehet visszacsinálni.

Ez hamar lecsengett, és utána már semmi ilyesmi nem volt.

2023. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Normális . Én májusban szültem de még most is hullámzik ez az érzés. Főként ha nehezebb a szitu. De imádom ugyanakkor és soha soha nem csinálnám vissza. De ez van, el kell gyászolni az előtte lévő életed is. Már soha nem leszel nem anya. Már soha nem leszel egyedül úgymond, mindig veled lesz örökké aggódni is fogsz érte. Amennyire szép is ez annyira nehéz is :)
2023. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
26%

Akkor nem bántam, de ahogy telnek az évek egyre jobban!

10nél tartok...

2023. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
25%
A kérdező érzése teljesen valid, viszont a 14-esnek kezdenie kéne ezzel valamit, mert ez kimondva írtó gáz és rettenetes csomag a saját gyerekeidnek. Terápia kéne, de kötve hiszem, hogy aki így nyilatkozik fog menni. Egyáltalán értené, hogy miért lenne rá szükség.
2023. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
#15 amíg nem ismered a gyereket el sem tudod képzelni...
2023. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Hat nalam inkabb tinikorban jottek elo ezek. 🤣

Babanak meg cukik voltak de ahogy notek... 😅😥😮 Jaj! 🥰

2023. júl. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesz ilyen, egyszerűen mert stresszel jár, minél nagyobb annál többel, csak másfajtával:) de mellette egyre több örömöd is lesz benne. Szerintem olyan mint egy seveled senélküled kapcsolat, amiben vannak részek, mikor dobnád, mert tönkretesz, de egy pillanat alatt vége és el sem tudod képzelni, hogy létezni tudsz nélküle
2023. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
14-es miért mondod ? Őszintén érdekelne.
2023. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen az első 2 hét pokol volt. Aztán nagyon lassan fokozatosan javult. Még mindig néha gondolok arra hogy nem kellett volna bevállalni, de nem vagyok depressziós és megyek előre, csinálom a dolgom, remélem a legjobbakat, mert már itt van és számít rám, szóval mindent meg kell tennem.
2023. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!