Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öntsetek lelket belém! Mihez...

Öntsetek lelket belém! Mihez kezdhetnék? Nem bírom ezt a tehetetlenséget.

Figyelt kérdés
Ma kaptam a hírt, hogy a nővérem 6 hónapos kisfia kórházba került mert nem működik megfelelően a szíve. A nővérem anyukámnak írt egy sms-t, azóta semmi hírünk róla. Nem lehet őket elérni telefonon. A kórházban nem adnak ki információkat csak azt mondták a kicsi az intenzíven van. A nővérem azt írta anyunak, hogy azt mondták napok kérdése és meghal a pici, nem tudnak rajta segíteni. Sopronban élnek, az Erzsébet kórházban van a pici, mi pedig Salgótarjánban élünk. Én is anyuka vagyok, van egy 14 hónapos kisfiam. Sajnos senkire nem tudom bízni a fiamat, hogy elutazzak Sopronba támasza lenni a nővéremnek és hogy láthassam a kicsit. Autónk sincs, nem tudom hogy fogom megoldani, de holnap szeretnék elutazni. A nővérem nem veszi fel a telefont hiába hívjuk, azt írta nem akar beszélni senkivel, gondolom sokkos állapotban van. A lánya és a párja pedig ki vannak kapcsolva, őket sem tudjuk elérni. Tehetetlenek vagyunk. Mennék segíteni, de egyszerűen nem tudok. :(((
2010. okt. 6. 17:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Jó, hogy megkérdezted, én is kiváncsi vagyok, hogy lehet az ilyen tragédiát elviselni, csak nem mertem megkérdezni. De minden nap nézem, nincs-e valami újság. Kitartást kivánok mégegyszer a családnak.
2010. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy van a család? Sokat gondolok Rátok azóta, amióta kiírtad ezt a kérdést.
2010. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!