Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öntsetek lelket belém! Mihez...

Öntsetek lelket belém! Mihez kezdhetnék? Nem bírom ezt a tehetetlenséget.

Figyelt kérdés
Ma kaptam a hírt, hogy a nővérem 6 hónapos kisfia kórházba került mert nem működik megfelelően a szíve. A nővérem anyukámnak írt egy sms-t, azóta semmi hírünk róla. Nem lehet őket elérni telefonon. A kórházban nem adnak ki információkat csak azt mondták a kicsi az intenzíven van. A nővérem azt írta anyunak, hogy azt mondták napok kérdése és meghal a pici, nem tudnak rajta segíteni. Sopronban élnek, az Erzsébet kórházban van a pici, mi pedig Salgótarjánban élünk. Én is anyuka vagyok, van egy 14 hónapos kisfiam. Sajnos senkire nem tudom bízni a fiamat, hogy elutazzak Sopronba támasza lenni a nővéremnek és hogy láthassam a kicsit. Autónk sincs, nem tudom hogy fogom megoldani, de holnap szeretnék elutazni. A nővérem nem veszi fel a telefont hiába hívjuk, azt írta nem akar beszélni senkivel, gondolom sokkos állapotban van. A lánya és a párja pedig ki vannak kapcsolva, őket sem tudjuk elérni. Tehetetlenek vagyunk. Mennék segíteni, de egyszerűen nem tudok. :(((
2010. okt. 6. 17:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

vidd magaddal a babádat is, menjetek együtt anyukáddal, és felváltva legyetek a kórházban a nővéreddel.

anyukád is soproni?

siessetek!

2010. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

vagy pedig a babád apja vegyen ki szabadságot, és vele maradjon a babád, te meg utazz.

vonat vagy busz megy oda?

2010. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó lenne ha ott lennél a nővéreddel, anyósod addig nem tudni vigyázni a picire?

Vagy pedig akkor amit az első válaszoló írt, menjetek mindketten és felválva legyetek a kicsivel/nővéreddel

2010. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Én tiszteletben tartanám, hogy nem akar senkivel beszélni, és nem akar senkit látni.

Ha szeretné , hogy mellette legyél, felvenné a telefont, és elfogadná a segítséged.

Kegyetlen helyzet, de ezt el kell fogadni.

Ha menni akarék mindennek ellenére, mennék, és megoldanám a kicsivel együtt is. De hogy vidd anyud, a legjobb ötlet err, és felváltva vigyázzatok a kicsire. Nézzetek ott egy szállást, és porbléma megoldva.

2010. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

3,válaszoló vagyok.

Igaza van az utolsónak, az a lehetőség is fenn áll, hogy odamentek és elküld titeket, mert lehet hogy ebben a helyzetben egyedül szeretne lenni.(amit meglehet érteni)

Szóval a helyes döntés csak te tudhatod, hogy jólesne-e neki ha odamennétek.

2010. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Gondolom most nem telefonálgatni szeretne, hanem a gyermeke mellett lenni minden percben! Valakire akár csak egy napra is bízd rá a gyereket, és menj utánna, támogasd!
2010. okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Sikerült felvennem vele a kapcsolatot, igaz csak az sms-re válaszolt. Azt írta ne menjünk, jobb neki így. Anyuval telefonon is beszélt. Azt mondta a kisbabának a szívburka repedt meg, az orvos azt mondta a következő 24 órában eldől, hogy túléli-e vagy sem. Holnap szállítják Bp-re mert Sopronban nem tudnak vele mit kezdeni. Tiszteletben tartom a nővérem kérését és nem megyek el, majd ha úgy akarja, hogy ott legyek úgyis ott leszek.

A kórházban volt, de nem engedték be a kicsihez, most pedig már haza is küldték éjszakára. Teljesen ki van akadva. Bele sem merek gondolni mi lesz ha... Szörnyű :(((((((( Csak reménykedni tudunk.

2010. okt. 6. 19:32
 8/32 anonim ***** válasza:
Nagyon meg tudlak érteni és mélyen átérzem a helyzetet. Ird meg mindenképpen, mi történt. Nagyon szorítok!
2010. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó.Annyira sajnálom, hogy ilyen bárkivel előfordulhat.

Bízz benne, hogy minden jóra fordul!

2010. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
:( Soproni vagyok, remélem nem ismerem...,de szoritok nekik!
2010. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!