Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öntsetek lelket belém! Mihez...

Öntsetek lelket belém! Mihez kezdhetnék? Nem bírom ezt a tehetetlenséget.

Figyelt kérdés
Ma kaptam a hírt, hogy a nővérem 6 hónapos kisfia kórházba került mert nem működik megfelelően a szíve. A nővérem anyukámnak írt egy sms-t, azóta semmi hírünk róla. Nem lehet őket elérni telefonon. A kórházban nem adnak ki információkat csak azt mondták a kicsi az intenzíven van. A nővérem azt írta anyunak, hogy azt mondták napok kérdése és meghal a pici, nem tudnak rajta segíteni. Sopronban élnek, az Erzsébet kórházban van a pici, mi pedig Salgótarjánban élünk. Én is anyuka vagyok, van egy 14 hónapos kisfiam. Sajnos senkire nem tudom bízni a fiamat, hogy elutazzak Sopronba támasza lenni a nővéremnek és hogy láthassam a kicsit. Autónk sincs, nem tudom hogy fogom megoldani, de holnap szeretnék elutazni. A nővérem nem veszi fel a telefont hiába hívjuk, azt írta nem akar beszélni senkivel, gondolom sokkos állapotban van. A lánya és a párja pedig ki vannak kapcsolva, őket sem tudjuk elérni. Tehetetlenek vagyunk. Mennék segíteni, de egyszerűen nem tudok. :(((
2010. okt. 6. 17:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Édes Istenem! Sajnálom............nem tudok mit mondani :-(

Részvétem :-(

2010. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ismeretlenul is kijott a konnyem. :((( Nagyon sajnalom. Ennel nagyobb fajdalom es vesztesseg az eletben nincsen. Istenem! :(
2010. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Rettentően sajnálom :(((((( Őszinte részvétem.
2010. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nekem is Őszinte részvétem!:(Nagyon sajnálom!

Nekiem is kijöttek a könnyeim idegenként is,és kiráz a hideg ezeket a szomorú dolgokat olvasva!

:(((

2010. okt. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Szörnyű ezeket a sorokat olvasni, hogy történhet egy ilyen kicsi, ártatlan élettel ilyen borzalmas dolog! :((

Én is sírok...

2010. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Istenem, de sajnálom! Milyen igazságtalan dolog ez. Legőszintébb részvétem. Tudom, ez nem vigasz, de én hiszek a lélekvándorlásban és kívánom, hogy ez a szép, kicsi lélek gyorsan újra találjon magának egy egészséges testet. Még egyszer őszinte részvétem. :(
2010. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én sem tudok semmi okosat irni, mert nem is lehet, csak annyit, hogy őszinte részvétem, és kitartást a családodnak.
2010. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem az egész családnak!!!

Nagyon sajnálom, borzalmas lehet.

Remélem nővéred minél előbb túl lesz rajta, már amennyire túl lehet ezen lenni, de hogy van egy ilyen testvére, az mindenképp nagy ajándék hogy van aki mellette áll!

2010. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.Rettenetes fájdalom..
2010. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem nem tolakodás, csak szeretném megkérdezni, hogy vagytok!?
2010. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!