Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Változott valamit a véleményed...

Változott valamit a véleményed tavaly óta a H1N1 elleni védőoltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olyan anyukák véleményére lennék kíváncsi akik tavaly nem oltattak és most fognak, ill. akik tavaly oltattak és most nem fognak. Miért? Légyszi csak a kérdésemre válaszoljatok!

Köszönöm.


2010. szept. 29. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem változott a véleményem. Sajtófogás, figyelemelterelés az egész. Tavaly kismama voltam és nem oltattam magam. ÉS ÉLEK! Már 7 hós a lányom és szintén nem oltatom magam és őt sem!!!
2010. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tavaly sem oltattunk,idén sem fogunk!Szerintem is csak kamu volt az egész!Üdv
2010. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is terhes voltam tavaly, oltattam, most nem fogok.
2010. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a kérdésemre adott válaszokat. Mindenhol így kellene. :)
2010. szept. 30. 13:23
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly oltattam a gyerekem és magunkat is ÉS MÉG ÉLÜNK, idén még nem döntöttem, hogy őt oltatom e , magunkat biztosan.
2010. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Oltattam és oltatok!
2010. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én még soha semmilyen influenza elleni védőoltást nem adattam be magamnak, de tavaly 37 hetes terhesen beoltattam magam. Mivel már a babát is egyedül vártam, utolsó pillanatig dolgoztam, bevásárolni jártam, ügyintéztem, szóval egyfolytában emberek között voltam, féltettem magunkat. Nem is bántam meg.

Azon még nem gondolkoztam, hogy az idén oltatok-e, inkább nem, mint igen.

Amúgy szerintem is túl volt lihegve ez az egész, nem is lett akkora járvány, mint ahogy megjósolták.

2010. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!