Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanácsokat kérek ti mit...

Tanácsokat kérek ti mit csináltok a H1N1 védőoltással kapcsolatban? Nekem van egy 10 éves és egy 1,5 éves gyermekem

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
de rengeteg ilyen van.Még mindig.
2009. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Butaság,az i hülye aki kitalálta...ugyanis a vírusok óránként változnak...és ez az oltóanyag az 1930-as vírus ellen véd!És amúgy is felesleges hisztériakeltés...orvosok szerint hét alatt lezajlik a betegség még beavatkozás nélkül is!Akik meghaltak e miatt azok vagy szívbetegek vagy rákosak vagy nagyon gyenge immunrendszerű kórházi ápolásra szoruló betegek voltak!
2009. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eddig azon az állásponton voltam, hogy nem oltatjuk be magunkat. (Nálunk van egy 5,5, egy 3 éves és egy 4,5 hónapos.) De ma a gyerekorvosunk elbizonytalanított, azt mondta, hogy nagyon nagy a baj, a picit csak úgy tudjuk megvédeni, ha mindenki más beoltatja magát a családból (mármint mi négyen).

Ráadásul ma kaptam meg az óvodából azt a tájékoztatót, hogy ott kampányoltás lesz, ami ingyenes, és szülői beleegyezés kell. Azt nem szeretném, hogy csak az én fiaim ne legyenek beoltva az oviban, de mégsem érzem, hogy szeretném ezt az oltást....

Tanácstalan vagyok én is, még át fogjuk beszélni ezt a férjemmel.

2009. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy nem akarod, hogy csak a te fiaid ne kapják meg az oltást, én pedig úgy vagyok ezzel, hogy remélem, hogy sokan beoltatják magukat, így nem fertőzik meg az én gyerekeimet... :)
2009. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!