Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tanácsol az orvosotok a...

Mit tanácsol az orvosotok a H1N1 védőoltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már sok kismama véleményét olvastam itt is a témával kapcsolatban,de most az érdekel,hogy a NŐGYÓGYÁSZOK mit javasolnak nektek,oltassatok-e? A mostani időszakban kialakult véleményekre gondolok!
2009. nov. 10. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Én pont tegnap kérdeztem, azt mondta, nem javasolja. Én szintén nem szeretném és nem is fogom. Nincs tesztelve, és szerintem a 76-os sertésinfluenza elég tanulságos. Az, hogy többen beoltják magukat...hát az nekünk csak jó :) annyival kevesebb ember fertőz. Védekezni sokkal egyszerűbb a vírus ellen, mint bármily idegen anyaggal terhelni szervezetünk, akár az életünk árán is. Szóval én változatlanul nem és nőgyógyászom és gyermekorvosunk is a határozott NEM oltók körébe tartozunk.
2009. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az én nőgyógyászom azt mondta,ő a WHO-nak hisz,és javasolja az oltást,bár eleinte ellene volt.
2009. nov. 10. 10:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én dokim javasolja, mert védi majd a babát, és szerinte bizony járvány lesz.

Egyetlen egy rémhír sem győzött meg teljesen, bár csak a napokban döntöttem az oltás mellett.

Lenkei+ a gyerekorvos Zsuzsa szcientológusok...

Lenkei vitamincentrumjaiban egy havi adag több, mint a fizum..Na, akkor kinek is van emögött anyagi érdeke???

2009. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
9:58-as! Akár az életünk árán is? Ezt tanácsolták neked az orvosok???Bocs, de nem értem.
2009. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Szia


24 hetes vagyok Én is, ma adattam be a h1n1 ellenit. Nem akarlak rábeszélni se téged se mást de ha nagy a család akkor tarthatsz tőle hogy elkapod vagy ezt vagy a rendes influenzát. Amúgy nem adják be most csak a h1n1 et mert ez is nagyon gyengíti a szervezetet 2 hét múlva kapom a szezonális oltást! Jobb egy döglött vírus mint az élő lehet hogy ezzel is ártok a babámnak de ha megkapom a h1n1 élő vírust akkor még meg is halhatunk akár! Nem akarok intezíven lenni mint a másik várandós anyuka vagy pont mellette feküdni! A kissebbik rosszat választom ezzel vigyázok a babámra jobban! Sok sikert a döntés hozatalhoz, szakadt rólam is a víz amikor adta be a csajszi félek/féltem tőle Én is de csak EZZEL tudok rá vigyázni sajnos hogy már most megkapjuk! Abban bízok hogy a méhlepény szűri a káros anyagokat és nem kerül be semmi hozzá! Amúgy mozog ezerrel szokás szerint és zsibbad a kezem! Jajj amúgy a szülészorvos kérte(!!!) hogy tegyem meg mert késöbb jobban árthat nekünk, háziorvos is ezt ajánlotta! Itt pilisen tömegesen mennek a kismamák oltásért! Soron kívül mentünk be és az asszisztens csajszi oltott! A kismamáért a kórházban meg szorítok nagyon! Gyógyuljanak minnél hamarabb!

2009. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
67%

Szia!

Nekem ma azt mondta a doki,h 16. hét előtt semmiképp ne!Nincs tesztelve az oltás és többet árthat,mint használ. Jobb a megelőzés, c és d vitamin, meg amit szedsz még (én elevitet) ennyi elég, aztán legjobb ha mki ül otthon a kis popóján.

2009. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta a dokim,hogy oltassam be magam.Csak az első 3 hónapban nem javasolja!
2009. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
OFF. Akár az életünk árán: azt jelenti, lehetnek olyan összetevői a nem tesztelt oltóanyagnak, ami évek alatt képezhet valamilyen szövődményt a testedben, ami vezethet akár egy autoimmun betegséghez is. Erre írtam a sertésinfluenzát és az az elleni oltóanyagot példaként, amit 76-ban pánikszerűen vettek magukhoz az emberek. Az az oltóanyag végül veszélyesebbnek bizonyult, mint maga a vírus. Itt is most pánik van, mindennap ijesztgetik az emberek.. én senkit nem szeretnék lebeszélni, felnőtt emberek vagyunk, senki nem dönthet helyettünk. Mint minden másban ebben is megoszlik a vélemyény. Én védekezem, nem oltok. Higiénia, rengeteg C-vitamin tartalmú gyümölcs és tömeg kerülése. (első voltam)
2009. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jav.:

ijesztgetik az embereket

2009. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De miből gondoljátok, hogy a '76-os oltóanyag azonos ezzel?Nem kötöszködöm, csak még nem döntöttem.
2009. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!