Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az agyhártyagyulladás elleni védőoltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A menjugate-re gondolsz, amit 1 évesen kaphatnak a babák? Semmi különös az egész. Mi kértük, semmi mellékhatása (láz, nyűgösség, étvágytalanság, stb...) nem volt. A gyerekorvos kifejezetten ajánlotta. MInden jót és jó egészséget Nektek! Üdv, 14 hónapos kisfiú anyukája.
2011. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megvettük a gyerekorvos ajánlására (ha jól tudom később, nagyobb korban már nem írhatja fel receptre, akkor sokkal drágább), 2 napja megkapta. Annyi, hogy az oltás helyén van egy körömnyi nagyságú piros terület. Szerencsére nem lett lázas, nem volt nyűgös.
2011. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az első oltás, amitől nem volt lázas a kisfiam.
2011. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 évesen kapta a lányom, azt hiszem 2500 ft volt, nem volt semmi mellékhatása, pedig az összes oltástól mindig volt valami baja.
2011. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi most kaptuk meg kedden a 3. ismétlőt. Ezzel vége hála égnek. Meningitec 1 éves kora alatt kezdtük, most 19 hónapos.


Láz nincs, kicsi hőemelkedés, étvágytalanság és extra nyűgösség. Ahogy minden más oltásunknál is. Még tavasszal vár rá 2 bari oltás mert ősztől bölcsibe megy. Már előre sajnálom szegényként, de muszáj.


Itt eszméletlen mekkora járványok vannak minden évben. (köszönhetően a felelőtlen anyukáknak akik fertőző betegen is viszik a gyerekeket bölcsibe-oviba)

2011. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi is ezen az ismétlősön gondolkodunk (most 2 hónapos). Nem tudtam, hogy többféle is van. Melyik jobb? Megbántad, hogy azt írod, végre túl vagytok rajta?
2011. febr. 3. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:30 vagyok


Hát azért örülök, mert elég sok nem kötelezőt is megkapott. Baromira sajnálom minden egyes szurinál...meg amennyire sírni tud. :( Remélem majd tudni fogja később, hogy az Ő érdekében tettem.

2011. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!