Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babák anyukái, Ti,...

8 hónapos babák anyukái, Ti, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Nagyon jó evő a kisfiam,és az éjszakát is végig aludtuk.Nem tudom,hogy mi történt de fel kell éjjel enni ,nem elég laktató a tápszer vagy nem tudom miért nem elég a vacsora neki.Leírnátok a napirendeteket,mikor mit eszik babátok és milyen tápszert eszik este?
2010. szept. 22. 07:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
eddig is ezt a tápszert ette amig nem kelt fel?ha uj és azota csinálja akkor lehet nem elég laktato ,azt viszont a védőnővel/gy.orvossal beszeld meg h probáljatok másmilyet ami kifejezetten "estitápszer"
2010. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a tápszerre gondoltam a kisfiamnál. Nagyon jó alvó baba volt és egyszer csak felébredt. Már megpróbáltam mindenféle tápszert, de ne az a gond. Arra jöttem most rá, hogy uzsira jó tápláló főzeléket adok neki, így éjszaka csak arra kelt fel, hogy a cumit a szájába adtam....próbáld ki, hogy az uzsi 17-körül van, jó tápláló legyen és 19-kor fürdetem, utána még tápszer és alvás. Hátha a táplálóbb uzsonna segít.
2010. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó.Én is erre gondoltam mert elég jó evő és lehet kevés a gyümi.Na meg is próbálom délután.Ezt a tápszert már elég régóta használjuk Humana Baby Fit 1 mert ez állítólag 1 éves korig lehet adni.Melyik a leglaktatóbb tápszer?
2010. szept. 22. 09:10
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én a milupa milumilt adom neki, de próbáltam már a Humana baby fit-et is. Semmivel sem jobb. Most a Milupaból a 2-t adom neki, mert már 7 hónapos, de képzeld összehasonlítottam az 1 és a 2 és majdnem hogy még kevesebb az energia 2-be mint az 1-be. Nem sokkal másabb az összetevője. Én nem is akartam elhinni mikor az orvosom mondta, de valóban ahogy összehasonlítottam így volt.

Tényleg próbáld meg a főzeléket!!! Nekem a védőnőm mondta, hogy dúsabb uzsit adjak babónak! Hozzáteszem, hogy egy nagyon rendes, normális védőnőm van (szerencsére) :-)

Írd már meg légyszi, hogy hogy aludt! :-) Köszi

2010. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
az enyém is felkelt, ezért azóta vacsorára tejpépet (fél adagot)+ tápszert kap. Mostanában tejbegrízt vacsorázik tápszerből, banánnal vagy gesztenyével ízesítve és utána iszik tápszert.
2010. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg szerencséd van a védőnővel én 6 hónapja nem láttam.Mondjuk nem hiányzik...
2010. szept. 22. 09:32
 17/20 anonim ***** válasza:

Tényleg szerencsém van a védőnőmmel. :-) Ráadásul még gyerekei is vannak, úgyhogy tapasztalata is van...:-)

Sok jó dolgot mondd, eddig érdemes volt rá hallgatnom! :-)

2010. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék még hozzá, hogy az én fiam is ezt csinálta 8 hónaposan. 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát, és 8 hónaposan megint kelt éjjel, sokszor addig sírt, amíg nem adtam neki cicit. Szóval ő akkor még nem tápszerezett, de evett. Kb 2 hétig tartott nála. Aztán már nem adtam neki, el is aludt. Utána az ébredések után visszasimogattam és elaludt. Most meg már megint 9-fél7-ig alszik. Szerintem el fog múlni nála is hamar. Ez csak átmeneti állapot. Egyébként mi 10 hónaposan vacsira szopi van még + 150 ml tápszer beba pro 6+. A dokinénink mondta, hogy a 10+ osat egy év után szokták ajánlani, mert magasabb a kalóriatartalma... nahát a fiamnak nem kell több kalória.... így maradtunk a korábbinál.
2010. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sok anyukának olvasom itt ugyanezt a problémáját.Én annak idején,mikor 8 hósak voltak a gyerekeim,egyszer kaptak még ebédre főzit v gyümit husisat,Sinlaccal.Akkortájt láttam h minden anyuka már mindenfélét ad a babájának,legkevésbé tápszert.Mondtam a védőnőmnek ezt és megkérdeztem h lehet e már 2x etetnem őket tápszer helyett vmi mással.Azt mondta h ő nem javasolja,mert nagyon szükségük van még nekik a fehérjére és azokra az anyagokra,ami a tápszerben benne van,és h csak 10 hós koruktól kezdjem őket kétszer etetni főzivel,egyebekkel.A kisfiad azért kel fel éjszaka,mert napközben nem kap eléget belőle.Próbáld őt többször etetni azzal.Mi most 11 hósak leszünk 27-én,de még mindig nem fogadják el a kétszeri etetést főzelékkel,mikor megpróbáltam,felébredtek éjszaka tápszert követelni.Nem tudok vele mit tenni,hiába látom h más anyukák már vajas kenyeret adnak felvágottal a babájuknak uzsira,nálunk ez nem működik..
2010. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja és még soha nem ébredtek fel,(az újszülöttkor kivételével)6 hetes koruktól este 8 tól reggel 8 ig alszanak,akkor reggeli és még visszalustiznak 10 ig.9.5 kilósak,ikrek.
2010. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!