Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 10 hónapos mult,4nap...

Kislányom 10 hónapos mult,4napja kezdett felállni és azóta nem alszunk ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Éjjel skszor ébred és nem lehet vissza fektetni mindig feláll és sír.Kb.30szor fektetem vissza de ujra és ujra feláll.Simogatom meg ringatom de nem használ.Ma éjjel már kivettem magam mellé hátha ott elalszik de ott sem.
2010. nov. 28. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi hogy csináljuk? Ugyanígy :-))) Nálunk hétvégenként a párom alszik a kisfiúnkkal, hogy én tudjak pihenni. Hétköznap én virrasztok.
2010. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kitartás ,ez a mozgásfejlődés miatt van !
2010. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nálunk hétvégén is én virrasztok mert a párom akkor is dolgozik.:)
2010. nov. 28. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. két hét alatt leszokott erről a "de jó, most már a kiságyban is felállok" című műsorról. Semmit nem csináltunk másként, viszont ne szoktasd magad mellé, ha eddig nem ott aludt, mert visszaszoktatni még nehezebb lesz. Ha már nem lesz neki újdonság, hogy állhat, akkor szerintem ő is "leszokik" róla.
2010. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát nem csináltam semmit. ill. de , a fejemet fogtam! :D

majd elmúlik, meglásd, aztán majd lesz még ilyen, amikor elkezd járni. :))

2010. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!